Pécs: „Valamit véthettem, mert akárhol voltam edző, mindig elfogyott a pénz”
A Pécsi MFC-t működtető önkormányzat megvonja támogatását a labdarúgóklubtól, amelynek így veszélybe kerülhet a jövője, ha nem tud időben szponzort találni. Márton Gábor vezetőedzőt kérdeztük a kialakult helyzetről, aki őszintén vallott arról, hogy néhány játékos teljesítményén látszik, nem érzi biztonságban magát. Emellett elmondta: az elmúlt tíz évben bárhol edzősködött, ott mindig elfogyott a pénz…
Legfrissebb hírek

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik







