NB II: csak egy játékos távozott a Paks második csapatától

2013.01.08. 14:26
A legtöbb másodosztályú csapathoz hasonlóan a Paksi FC II is elkezdte a felkészülést a tavaszi szezonra. A munka továbbra is Lengyel Ferenc irányításával folyik, a csapattól egy játékos távozott.

A sokszor sérüléssel bajlódó Bata Csongorra már nem számít a klub, a játékossal ezért szerződést bontottak, Bata már le is adta szerelését. A klub honlapja arról is beszámolt, hogy további változás már nem várható a keretben.

A paksiak másodosztályú gárdája egyébként több NB I-es csapattal is játszik a felkészülés során, az első tesztmeccs mindjárt a Ferencváros elleni, január 12-i mérkőzés lesz.

Legfrissebb hírek

Azeri ellenfelek várnak a Fradira az ausztriai edzőtáborban

Labdarúgó NB I
15 órája

A Fradi fölényes győzelmet aratott Borbély Balázs első meccsén

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 15:16

Szabó István a Sepsi ellen mutatkozott be a Csíkszereda kispadján

Minden más foci
2026.06.20. 13:40

Felkészülés: tíz gólt szerzett első nyári mérkőzésén a Paks

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 13:28

Kisvárda: a Honvéd és a Vasas ellen is lesz edzőmeccs

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 08:17

DVTK: megvan a stáb, próbajátékost és távozókat is bejelentettek

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 10:50

Szavak helyett tettek – belecsapott a munkába a Ferencváros

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 11:00

Nyolc piros lap, botrányba fulladt a brazil-amerikai női labdarúgó-mérkőzés

Minden más foci
2026.06.10. 10:23
Ezek is érdekelhetik