Ismét az NB II-ben szereplő Nyíregyháza Spartacus labdarúgócsapatánál tréningezik Claudiu Cornaci.
A román légiós az elmúlt esztendőben a Szolnoki MÁV játékosa volt, míg 2006 és 2009 között már szerepelt a szabolcsiaknál is. A 35 esztendős balhátvéd újbóli szerződtetése ugyan nem került szóba, de engedélyt kapott, így vasárnap játszhat a teremlabdarúgó-bajnokságon.
Legfrissebb hírek

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik






