NB I: az ETO-Bayern miatt a Duna tv-n látható a DVSC-DVTK

MTI MTIMTI MTI
2013.08.06. 13:02
A Duna Televízióban lesz látható a DVSC-Teva–Diósgyőri VTK mérkőzés vasárnap, a labdarúgó NB I 3. fordulójában, mivel az M1-en a Győri ETO és a Bajnokok Ligája-győztes német Bayern München gálameccsét közvetítik.
A Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) sajtóirodájának keddi közleménye szerint a bajor sztáralakulat győri vendégjátékát 15.30-tól követhetik figyelemmel a nézők élőben az M1-en és a telesport.hu-n.A Kossuth Rádió a Vasárnap délután című műsorban 16.00 és 17.00 óra között élőben jelentkezik be az első félidőről, a második játékrészt pedig 17.05 órától élőben sugározza.A Duna a DVSC–DVTK bajnoki meccset 16.30-tól közvetíti.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Gyakorlatilag eldőlt: marokkói vb-résztvevővel erősít a Bayern München

Foci vb 2026
2026.06.15. 12:05

„Felesleges ajánlatot tenniük” – a Bayern elnöke üzent a Real Madridnak Olise miatt

Német labdarúgás
2026.06.09. 11:05

Máris sorsoltak: a Bayern München a harmadosztály bajnokával kezd a Német Kupában

Német labdarúgás
2026.06.06. 19:32

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

A PSG-t öt, az Arsenalt három játékos képviseli a BL-idény álomcsapatában

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 18:34

Magyaros nyolcaddöntő, kilencgólos meccsek, és őrült elődöntő – a BL-idény tíz legérdekesebb mérkőzése

Bajnokok Ligája
2026.05.29. 17:46

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01
Ezek is érdekelhetik