A kiesés után távozik a dél-koreai szövetségi kapitány
Dél-Korea válogatottja a csoportkör végeztével búcsúzni kényszerült a világbajnokságtól, a kiesés után pedig Hong Mjung Bo szövetségi kapitány sajtótájékoztatón jelentette be, hogy távozik a posztjáról.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







