
A skót szurkoló merész vállalást tett, de teljesítette a kihívást
A skót válogatott egyik szurkolója, David Little nagy vállalást tett, amiről a Twitteren is beszámolt. A drukker eldöntötte, hogy mivel először élheti át, hogy hazája egy nagy nemzetközi tornán vesz részt, ellátogat egy-egy olyan utcába, amely a 2020-as Eb-re nevezett játékosok nevét viseli, amit aztán képekkel is illusztrált.
Skócia 1998 után jutott ki nagy nemzetközi tornára, akkor a franciaországi világbajnokságon szerepelt, amelyen egy döntetlen mellett kétszer vereséget szenvedett. Európa-bajnokságon legutóbb 1996-ban járt, akkor négy pontot szerzett három találkozón.
Legfrissebb hírek

Carlo Ancelotti: A meggyőző alakítás volt a célunk
Foci vb 2026
2026.06.25. 03:22

Folytatjuk!
Foci vb 2026
2026.06.25. 01:09
Ezek is érdekelhetik



