Eldőlt, hogy a magyar férfiválogatott is ott lesz a jövő évi asztalitenisz csapat-vb-n

Szudi Ádám, Lei Balázs, András Csaba és Szántosi Dávid (Fotó: Török Attila)
A Magyar Asztalitenisz-szövetség honlapjának csütörtöki közlése szerint a nemzetközi szövetség (ITTF) csütörtökön közzétett csapatvilágranglistája alapján a magyar férfiválogatott kijutott a jövő évi londoni csapat-vb-re.
Mint korábban megírtuk, a női válogatott az őszi, horvátországi csapat Európa-bajnokságon biztossá tette vb-részvételét, és bár a férfiaknak ugyanez nem sikerült Zadarban, már akkor sejthető volt, hogy a világranglista alapján meglesz az a kvóta is.
A jövőre április 28. és május 10. között sorra kerülő londoni vb-n 64 férfi és 64 női csapat szerepel majd.
(Az MTI alapján)
Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: András Csaba párosban is búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.11. 16:23

Kóczián Éva 90 éves lett
Egyéb egyéni
2026.05.25. 13:45

Póta Georgina: A pingpong újra menő lehet, mint régen
Egyéb egyéni
2026.05.21. 14:45
Ezek is érdekelhetik






