Vasas: Szász Emese szerződést hosszabbított az angyalföldiekkel
Meghosszabbította szerződését a Vasas SC-vel Szász Emese, az angyalföldiek olimpiai bajnok vívója – adta hírül a vasassc.hu.
Korábban a vívók közül Szilágyi Áron, Szatmári András, illetve Bányai Zsombor is 2020-ig elkötelezte magát a Vasashoz.
„Az új vasasos szerződésem is azt tükrözi, hogy komoly terveim vannak még a vívásban, és tényleg szeretnék ott lenni a tokiói olimpián. Sok helyen nyilatkoztam már, hogy a következő négy évben a családalapítás is a terveim között szerepel, jólesett, hogy a Vasas ebben is maximálisan támogatott, és ennek szellemében tudtunk megállapodni. Ha a klubszlogenre gondolok, akkor mondhatnám úgy is, hogy itt tényleg a család az első!” – mondta a Vasas hivatalos honlapjának a riói olimpia női párbajtőrversenyének aranyérmese.
Legfrissebb hírek

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 18:13

Vívó Eb: nincs magyar a négy között az első napon
Egyéb egyéni
2026.06.16. 19:27

Erste Liga: egyik legjobb csatárával hosszabbított a DEAC
Jégkorong
2026.06.11. 17:27
Ezek is érdekelhetik





