NS: Guardiola szomorúsága; Doll dühe; Dzsudzsák küzdelme - csütörtök

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.04.23. 23:25
A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk:
Pep Guardiola szomorúsága
A világ egyik legjobb szakembere a Bajnokok Ligája-elődöntő első mérkőzésén rangadóra készült a Real Madrid ellen, és nem hitte volna, hogy vezetőedzőként először vesztesként lesz kénytelen elhagyni a Bernabéu-stadiont: a Bayern München végig fölényben játszott, többet birtokolta a labdát (százalékban kifejezve 64:36 arányban), apró szépséghiba, hogy a győztes gólt Karim Benzema szerezte meg a spanyol csapatnak...

Maurita Reid remekelt
A pécsi női kosárrangadón a PEAC jamaicai légiósa huszonkét pontot dobott, és ezzel a mezőny legjobbja volt a drámai fordulatokban bővelkedő bajnoki döntő első mérkőzésén a PINKK ellen – az összecsapás hosszabbításban dőlt el, a PEAC 78–72-re győzött

Thomas Doll dühös
A Ferencváros német szakvezetője nem a Diósgyőrtől elszenvedett 2–1-es vereség miatt mérgelődött elsősorban a Ligakupa-elődöntő első mérkőzése után, hanem azért, mert – szerinte – a játékvezető túl szigorú volt Gyurácz András kiállításakor. Sőt Doll mérges az MLSZ-re is, mert a Fradinak két napon belül kell két meccset lejátszania... A diósgyőri vezetőedző, Tomiszlav Szivics is dühös volt, csak éppen ő amiatt, mert a csapata kihagyta a legnagyobb helyzeteket ahelyett, hogy öt góllal verte volna meg a Fradit...

Dzsudzsák Balázs küzd
A válogatott meghatározó játékosa eddig mindig győztesen jött ki abból, ha az edzője a kispadra ültette. A szélső a Dinamo Moszkva csapatában csereszerepre kényszerül az új szakvezető, Sztanyiszlav Csercseszov döntése értelmében, de megfogadta, visszaküzdi magát a kezdők közé. Dzsudzsák Balázs beszélt arról is, ha netán eladná a Dinamo, akkor több csapat öltözőjének ajtaja is nyitva állna előtte

Dombi Tibor nem nosztalgiázik
Az örökifjú debreceni ikon minden pillanatát élvezi a futballnak, és az sem szegi a kedvét, ha a Loki éppen 5–1-re kikap a Videotontól a Ligakupa elődöntőjében. A szélső alig várja, hogy pályára léphessen az új stadionban, miközben a régi pályához is szép emlékek kötik, hiszen 1993-ban győztes meccsen mutatkozhatott be az Oláh Gábor utcában: a Loki 2–1-re nyert a Videoton ellen
Legfrissebb hírek

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
9 órája

Ribéry talpra állítja a megrogyott franciákat – vb-időutazás videókkal

Minden más foci
21 órája

Leonardo Cuéllar örül, hogy Fekete Árpád és Marik György a gulyást a tacóra cserélte; Lenny Joseph: Kit érdekel a jegyzőkönyv, ez az én gólom volt Marokkó ellen!

E-újság
2026.06.26. 23:50

Jean-Marie Pfaff: Furcsállom, hogy negyven éve nem látjuk vb-n a magyar válogatottat; Fernando Fernández: A spanyoloknak a stílusuk a legveszélyesebb fegyverük

E-újság
2026.06.26. 00:11

A mexikói Pumasnál magyar edzők nevét áldják; az ETO megverte a Fradi ellenfelét

E-újság
2026.06.24. 23:55

Chema Rodríguez levonta a tanulságokat kapitánysága végén; Mexikóban már háromezer éve is labdával játszottak

E-újság
2026.06.23. 23:50

Messi és Messi!!!; Kenéz György: 70

E-újság
2026.06.23. 00:20

Lionel Messi: Amíg jól érzem magam, ott leszek a pályán; Kopasz Bálint: Ez a királyok viadala, a bajnok viselkedjen férfiként!

E-újság
2026.06.21. 23:59
Ezek is érdekelhetik