nemzetisport.hu 2016.02.20 20:43 Frissítve: 2016.06.08 15:58

NB II: íme, a 2015–2016-os szezon teljes sorsolása!

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) nyilvánosságra hozta az NB II 2015–2016-os idényének menetrendjét! A bajnokság augusztus 1-jén indult, a 15. fordulót a november 28-i hétvégén rendezték, míg a tavaszi szezon február 20-án kezdődött.

 

NB II, 2015–2016

 A VÉGEREDMÉNY
1. Gyirmót FC Győr 30 20 5 5 58–28 +30  65
2. Mezőkövesd Zsóry FC 30 17 6 7 45–25 +20  57
3. ZTE FC 30 17 4 9 55–30 +25  55
4. Kisvárda 30 15 7 8 63–36 +27  52
5. Balmazújváros 30 15 6 9 46–39 +7  51
6. Aqvital FC Csákvár 30 15 3 12 55–55 0 48
7. Soroksár SC 30 13 8 9 45–29 +16  47
8. Budaörs 30 13 4 13 45–43 +2  43
9. BFC Siófok 30 12 5 13 36–47 –11  41
10. Szeged 2011 30 11 7 12 42–40 +2  40
11. Vác FC 30 10 3 17 32–51 –19  33
12. Soproni VSE-GYSEV 30 9 6 15 38–42 –4  33
13. Szolnoki MÁV FC 30 7 10 13 34–41 –7  31
14. Szigetszentmiklósi TK 30 6 9 15 31–61 –30  27
15. Dunaújváros PASE 30 6 9 15 32–63 –31  27
16. FC Ajka 30 4 8 18 24–51 –27  20

16. FORDULÓ (február 20–21.)
Szombat:

Vác–Mezőkövesd 2–1
Szolnok–Soroksár 0–3
Dunaújváros–Siófok 1–2
ZTE–Szigetszentmiklós 3–0
A ZTE Andráshidán fogadta az SZTK-t
Balmazújváros–Budaörs 0–4
Sopron–Ajka 2–0
Csákvár–Kisvárda 3–3

Vasárnap:
Gyirmót–Szeged 2011-Grosics Akadémia 2–1

17. FORDULÓ (február 27–28.)
S
zombat:
Soroksár–Csákvár 1–1
Dunaújváros–Vác 0–2
Szeged 2011-Grosics Akadémia–Siófok 1–2
Szigetszentmiklós–Sopron 0–0
Ajka–Szolnok 0–0
Mezőkövesd–Balmazújváros 1–0
Gyirmót–Kisvárda 0–0

Vasárnap:
Budaörs–ZTE 1–5

18. FORDULÓ (március 5–6.)
Péntek:
Dunaújváros–Balmazújváros 2–3
S
zombat:
Szolnok–Szigetszentmiklós 1–1
Szeged 2011-Grosics Akadémia–Kisvárda 1–2
Vác–Siófok 0–1
Sopron–Budaörs 2–0
Csákvár–Ajka 3–1
Gyirmót–Soroksár 1–0

Vasárnap:
ZTE–Mezőkövesd 0–1

19. FORDULÓ (március 11–13.)
Péntek:
Dunaújváros–ZTE 1–3
S
zombat:
Soroksár–Szeged 2011-Grosics Akadémia 1–1
Vác–Balmazújváros 0–3
Szigetszentmiklós–Csákvár 0–3
Budaörs–Szolnok 1–1
Gyirmót–Ajka 3–1
Mezőkövesd–Sopron 2–1

Vasárnap:
Siófok–Kisvárda 0–3

20. FORDULÓ (március 19–20.)
Szombat:
Szeged 2011-Grosics Akadémia–Ajka 0–0
ZTE–Vác 3–4
Csákvár–Budaörs 4–1
Sopron–Dunaújváros 1–1
Szolnok–Mezőkövesd 0–1
Gyirmót–Szigetszentmiklós 2–2
Balmazújváros–Siófok 4–0

Vasárnap:
Kisvárda–Soroksár 2–3

21. FORDULÓ (április 2–3.)
Szombat:
Siófok–Soroksár 0–1
Szigetszentmiklós–Szeged 2011-Grosics Akadémia 0–3
Ajka–Kisvárda 0–1
Gyirmót–Budaörs 3–2
Mezőkövesd–Csákvár 3–0
Dunaújváros–Szolnok 1–1
Balmazújváros–ZTE 1–0

Vasárnap:
Vác–Sopron 0–1

22. FORDULÓ (április 8–10.)
Péntek:
Sopron–Balmazújváros 1–2
Szombat:
Szolnok–Vác 0–1
Szeged 2011-Grosics Akadémia–Budaörs 2–0
Kisvárda–Szigetszentmiklós 5–0
Soroksár–Ajka 1–0
Csákvár–Dunaújváros 4–0
ZTE–Siófok 3–0

Vasárnap:
Gyirmót–Mezőkövesd 2–1

23. FORDULÓ (április 16–17.)

Szombat:
Szigetszentmiklós–Soroksár 1–2
Budaörs–Kisvárda 1–3
Vác–Csákvár 2–3
Mezőkövesd–Szeged 2011-Grosics Akadémia 2–1
Dunaújváros–Gyirmót 0–2
Balmazújváros–Szolnok 1–1
Siófok–Ajka 2–1

Vasárnap:
ZTE–Sopron 1–0

24. FORDULÓ (április 23–24.)
Szombat:
Szeged 2011-Grosics Akadémia–Dunaújváros 0–2
Soroksár–Budaörs 1–0
Szolnok–ZTE 3–1
Csákvár–Balmazújváros 0–1
Gyirmót–Vác 6–0
Sopron–Siófok 1–2

Vasárnap:
Kisvárda–Mezőkövesd 0–0
Ajka–Szigetszentmiklós 1–2


25. FORDULÓ (április 29–30.)
Péntek:
Sopron–Szolnok 0–0
Szombat:
Dunaújváros–Kisvárda 0–4
Budaörs–Ajka 0–0
Vác–Szeged 2011-Grosics Akadémia 3–2
Mezőkövesd–Soroksár 0–1
Balmazújváros–Gyirmót 1–0
ZTE–Csákvár 0–3
Siófok–Szigetszentmiklós 1–0


26. FORDULÓ (május 6–8.)
Péntek
Csákvár–Sopron 3–3
Vasárnap
Kisvárda–Vác 2–0
ZTE–Gyirmót 3–0
Soroksár–Dunaújváros 7–0
Szigetszentmiklós–Budaörs 1–2
Szeged 2011-Grosics Akadémia–Balmazújváros 2–1
Ajka–Mezőkövesd 0–1
Szolnok–Siófok 2–2


27. FORDULÓ (május 14.)
Szombat
Vác–Soroksár 0–4
Mezőkövesd–Szigetszentmiklós 2–0
Dunaújváros–Ajka 2–2
ZTE–Szeged 2011-Grosics Akadémia 1–1
Siófok–Budaörs 1–2
Sopron–Gyirmót 1–3
Szolnok–Csákvár 0–1

Vasárnap
Balmazújváros–Kisvárda 4–2

28. FORDULÓ (május 21.)
Szombat
Szigetszentmiklós–Dunaújváros 2–1
Soroksár–Balmazújváros 5–0
Szeged 2011-Grosics Akadémia–Sopron 0–0
ZTE–Kisvárda 2–0
Ajka–Vác 1–2
Csákvár–Siófok 1–0
Budaörs–Mezőkövesd (Felcsút) 0–1

Vasárnap
Gyirmót–Szolnok 3–1

29. FORDULÓ (május 29.)
Siófok–Mezőkövesd 0–4
Vác–Szigetszentmiklós 4–0
Dunaújváros–Budaörs 0–5
Balmazújváros–Ajka 4–1
ZTE–Soroksár 2–1
Sopron–Kisvárda 1–5
Szolnok–Szeged 2011-Grosics Akadémia 1–1
Csákvár–Gyirmót 1–4


30. FORDULÓ (június 5.)
Mezőkövesd–Dunaújváros 4–0
Szeged 2011-Grosics Akadémia–Csákvár 6–0
Kisvárda–Szolnok 2–1
Soroksár–Sopron 2–1
ZTE–Ajka 5–0
Szigetszentmiklós–Balmazújváros 0–3
Budaörs–Vác 3–0
Gyirmót–Siófok 3–4

AZ ŐSZI SZEZONBAN TÖRTÉNT

AZ 1. FORDULÓ PÁROSÍTÁSA (augusztus 1.)

Siófok–Dunaújváros PASE 4–2
Mezőkövesd–Vác 2–1
Budaörs–Balmazújváros 1–1
Szigetszentmiklós–ZTE 1–1
Ajka–Sopron 3–1
Soroksár–Szolnok 0–2
Kisvárda–Csákvár 3–4
Szeged 2011-Grosics Akadémia–Gyirmót 0–0

2. FORDULÓ (augusztus 89.)
Csákvár–Soroksár 4–1
Szolnok–Ajka 2–0
Sopron–Szigetszentmiklós 0–1
ZTE–Budaörs 2–0
Balmazújváros–Mezőkövesd 1–1
Vác–Dunaújváros 1–2
Siófok–Szeged 2011-Grosics Akadémia 1–2
Kisvárda–Gyirmót 0–1

3. FORDULÓ (augusztus 1516.)
Mezőkövesd–ZTE 2–0
Budaörs–Sopron 3–2
Szigetszentmiklós–Szolnok 2–3
Ajka–Csákvár 0–1
Kisvárda–Szeged 2011-Grosics Akadémia 4–0
Siófok–Vác 2–0
Balmazújváros–Dunaújváros 3–1

Soroksár–Gyirmót 0–3

4. FORDULÓ (augusztus 22.)
Kisvárda–Siófok 2–0
Ajka–Gyirmót 0–3
Csákvár–Szigetszentmiklós 2–3
Szolnok–Budaörs 2–3
Sopron–Mezőkövesd 0–0
ZTE–Dunaújváros 4–0
Balmazújváros–Vác 1–0

Szeged 2011-Grosics Akadémia–Soroksár 1–0

5. FORDULÓ (augusztus 2930.)
Budaörs–Csákvár 1–0
Szigetszentmiklós–Gyirmót 2–2
Soroksár–Kisvárda 0–0
Siófok–Balmazújváros 0–0
Dunaújváros–Sopron 2–1
Mezőkövesd–Szolnok 3–1
Ajka–Szeged 2011-Grosics Akadémia 5–0

Vác–ZTE1–4

6. FORDULÓ (szeptember 12–13.)
Szombat:
Soroksár–Siófok 1–1
Kisvárda–Ajka 0–0
Sopron–Vác 1–0
Szeged 2011-Grosics Akadémia–Szigetszentmiklós 3–2
Budaörs–Gyirmót 4–1
Csákvár–Mezőkövesd 1–3
Szolnok–Dunaújváros 1–1

Vasárnap:
ZTE–Balmazújváros 2–0

7. FORDULÓ (szeptember 19–20.)
Szombat
Balmazújváros–Sopron 2–1
Vác–Szolnok 1–0
Budaörs–Szeged 2011-Grosics Akadémia 1–3
Szigetszentmiklós–Kisvárda 2–1
Dunaújváros–Csákvár 1–0
Mezőkövesd–Gyirmót 1–2
Ajka–Soroksár 0–0

Vasárnap
Siófok–ZTE 1–0

8. FORDULÓ (szeptember 26–27.)
Szombat
Sopron–ZTE 1–2
Soroksár–Szigetszentmiklós 4–0
Kisvárda–Budaörs 4–2
Szeged 2011-Grosics Akadémia–Mezőkövesd 0–1
Gyirmót–Dunaújváros 2–0
Szolnok–Balmazújváros 3–0
Ajka–Siófok 2–1

Vasárnap
Csákvár–Vác 2–1

9. FORDULÓ (október 3–4.)
Szombat
Vác–Gyirmót 0–1
Budaörs–Soroksár 2–1
Siófok–Sopron 0–2
Szigetszentmiklós–Ajka 2–0
Balmazújváros–Csákvár 4–1
ZTE–Szolnok 1–0
Dunaújváros–Szeged 2011-Grosics Akadémia 1–0

Vasárnap
Mezőkövesd–Kisvárda 0–1

10. FORDULÓ (október 17–18.)
Szombat
Szigetszentmiklós–Siófok 3–3
Kisvárda–Dunaújváros 2–2
Gyirmót–Balmazújváros 1–0
Csákvár–ZTE 3–2

Vasárnap
Szeged 2011-Grosics Akadémia–Vác 1–1
Soroksár–Mezőkövesd 1–3
Ajka–Budaörs 1–0
Szolnok–Sopron 1–3

11. FORDULÓ (október 24–25.)
Szombat
Vác–Kisvárda 1–1
Siófok–Szolnok 0–0
Budaörs–Szigetszentmiklós 2–0
Sopron–Csákvár 4–1
Balmazújváros–Szeged 2011-Grosics Akadémia 0–1
Dunaújváros–Soroksár 1–1
Mezőkövesd–Ajka 2–2

Vasárnap
Gyirmót–ZTE 1–1

12. FORDULÓ (október 31–november 1.)
Szombat

Soroksár–Vác 2–1
Kisvárda–Balmazújváros 5–0
Szeged 2011-Grosics Akadémia–ZTE 2–0
Budaörs–Siófok 1–0
Szigetszentmiklós–Mezőkövesd 2–2
Ajka–Dunaújváros 0–6
Gyirmót–Sopron 2–1

Vasárnap
Csákvár–Szolnok 2–1

13. FORDULÓ (november 7–8.)
Szombat

Vác–Ajka 2–1
Sopron–Szeged 2011-Grosics Akadémia 3–1
Kisvárda–ZTE 1–2
Balmazújváros–Soroksár 1–1
Dunaújváros–Szigetszentmiklós 0–0
Szolnok–Gyirmót 1–0
Siófok–Csákvár 3–1

Vasárnap
Mezőkövesd–Budaörs 0–2

14. FORDULÓ (november 2122.)
Szombat:
Budaörs–Dunaújváros 1–1
Szigetszentmiklós–Vác 1–1
Soroksár–ZTE 0–0
Kisvárda–Sopron 3–2
Gyirmót–Csákvár 1–0
Mezőkövesd–Siófok 0–3
Ajka–Balmazújváros 1–1

Vasárnap:
Szeged 2011-Grosics Akadémia–Szolnok 4–1

15. FORDULÓ (november 28december 1.)
Szombat:
Szolnok–Kisvárda 4–2
Sopron–Soroksár 1–0
Vác–Budaörs 1–0
Siófok–Gyirmót 0–4
Balmazújváros–Szigetszentmiklós 4–1
Ajka–ZTE 1–2
Csákvár–Szeged 2011-Grosics Akadémia 3–2

Dunaújváros–Mezőkövesd 1–1

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.03.17 13:02:12

Labdarúgó NB II F. B.

A garázdaság miatt elítélt Farkas János ma már kerüli azokat a helyeket, ahol „bajba kerülhet”; a gólszerzésre koncentrál.

2017.03.06 09:39:04

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

Sorozatban a harmadik mérkőzése maradt el a Bányásznak, pedig ezúttal megfelelő számú játékos volt jelen.

2017.02.26 13:49:10

Labdarúgó NB II nemzetisport.hu

A ZTE magabiztos játékkal győzött a Szpari ellen; a Sopron meglepte a Soroksárt.

2017.02.17 13:56:04

Labdarúgó NB II FÜZESI BÁLINT

NB II-ES BEHARANGOZÓ. A felcsútiakon kívül még négyen pályáznak az élvonalra • Remekül erősített a Cegléd • Gólerős csatár Dorogon.