NB II: a Gyirmót örülhetett az Albert–Bene párharc végén

2015.08.16. 15:52
A labdarúgó NB II 3. fordulójának záró mérkőzésén a Gyirmót 3–0-ra nyert Soroksáron. A két kispadon nem akármilyen nevek ültek, a hazaiaknál ugyanis Albert Flórián, a vendégeknél Bene Ferenc a vezetőedző.

Már a 3. percben megszerezte a vezetést a Gyirmót, Simon Attila passzolt Simon Andráshoz, aki jobbal 11 méterről a bal alsó sarokba lőtt (0–1). Simon Andráshoz, aki jobbal 11 méterről a bal alsó sarokba lőtt (0–1).

Már a szünet előtt megduplázta előnyét Bene Ferenc együttese, Vass Patrik kapott jó indítást, elvitte Bartos Attila kapus mellett a labdát, majd éles szögből laposan a kapuba gurított (0–2).

A végeredmény a 65. percben alakult ki, ekkor az első félidő végén gólt szerző Vass indította Simon Attilát, akinek lövését még védte a kapus, a kipattanót azonban Paku Roland belőtte, így 3–0-ra nyert a Gyirmót.