NB II: Rajczi-gólra Gyepes-dupla a Csilus testvérek párharcán

2016.03.20. 17:08
A labdarúgó NB II 20. fordulójában a Soroksár 3–2-re nyert a Kisvárda otthonában.

Mind a két csapatban volt egy-egy FTC-ből kölcsönvett Csilus testvér, Tamás a hazaiak kispadján kezdett, a 69. percben állt be, Ádám viszont már a pályán volt a mérkőzés elejétől a vendégeknél.

A Kisvárda a 37. percben szerezte meg a vezetést Rajczi Péter góljával, a szünetig pedig már nem változott az 1–0-s eredményt. A második félidőben Gyepes Gábor találatával egyenlített a Soroksár, Sándor István révén pedig a vezetést is megszerezte nem sokkal később.

A 62. percben Délczeg Gergely egyenlített, Gyepes azonban a 68. percben újra betalált, így a válogatott védő duplájának köszönhetően 3–2-re nyertek a vendégek.

LABDARÚGÓ NB II
20. FORDULÓ

Vasárnapi mérkőzés

KISVÁRDA–SOROKSÁR SC 2–3 (1–0)
Kisvárda, 2450
néző. Vezette: Berke Balázs (Szert Balázs, Punyi Gyula)
KISVÁRDA: Ribánszki – Vári B., Izing, Graszl K. (Kulcsár K., 81.), Fodor A. – Lucas, Bagi I. – Délczeg (Csilus T., 69.), Erős G., Cseri T. – Rajczi (Koszta, 42.). Vezetőedző: Soós Imre
SOROKSÁR: Holczer – Fülöp N., Gyepes, Gengeliczki, Gohér – Peszmeg, Valencsik (Gárdos, a szünetben) – Csilus Á., Sándor I., Korozmán (Huszák T., a szünetben) – Pál A. (Mihály D., 87.). Vezetőedző: Lucsánszky Tamás
Gólszerző: Rajczi (1–0) a 36., Gyepes (1–1) az 53., Sándor I. (1–2) a 60., Délczeg (2–2) a 62., Gyepes (2–3) a 68. percben
Kiállítva: Fodor A. (a tizenhatoson belül elsodorta Csilus Ádámot) a 64. percben
Soós Imre:
– Nagyon enerváltan játszottunk, nem éreztem azt a tüzet, amivel meg lehetett volna nyerni a meccset. Szünet után érthetetlen módon visszaesett néhány játékos teljesítménye, így bármennyire is szerettünk volna itthon győzelemmel debütálni, nem sikerült.
Lucsánszky Tamás: – Az első félidei taktikai csatából jobban jött ki a Várda, erre nekünk reagálni kellett. A második játékrész elején számunkra minden bejött, és ez győzelmet eredményezett.

1. Gyirmót FC Győr 20 13 5 2 32–14 +18 44
2. ZTE FC 20 11 3 6 37–21 +16 36
3. Mezőkövesd Zsóry FC 20 10 5 5 27–21 +6 35
4. Aqvital FC Csákvár 20 10 2 8 39–36 +3 32
5. Budaörs 20 9 3 8 30–31 –1 30
6. Kisvárda 20 8 6 6 39–27 +12 30
7. Balmazújváros 20 8 5 7 28–27 +1 29
8. BFC Siófok 20 8 4 8 24–29 –5 28