NB II: hat gól és remek hazai hajrá a vasárnapi rangadón

2016.05.15. 20:25
A Balmazújváros 4–2-re legyőzte a Kisvárdát a labdarúgó NB II 27. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A Kisvárda kétgólos hátrányból még egyenlített, ám a hazaiak – akik a 35. perctől emberhátrányban játszottak – kiválóan hajráztak, és az utolsó tíz percben újabb két gólt szerezve megnyerték a rangadót.

NB II
27. FORDULÓ, vasárnapi mérkőzés

BALMAZÚJVÁROS–KISVÁRDA 4–2 (2–1)
Balmazújváros, 1800
néző. V: Iványi Zoltán (Kelemen Attila, Márkus Tamás)
BALMAZÚJVÁROS: Szécsi – Bokros, Papp F., Kiss L., Virág A. – Vajda (Fekete Á., 57.), Sigér D., Kónya, Zsiga – Kovács Á. (Németh Á., 78.), Belényesi (Hadházi, 42.). Mb. edző: Szergej Pacaj
KISVÁRDA: Rybansky – Vári, Papucsek, Izing, Csilus T. – Cseri, Lucas, Bagi (Kulcsár K., 82.), Eszlátyi (Délczeg, 69.) – Erős G., Rajczi (Koszta, 74.). Vezetőedző: Soós Imre
Gólszerző: Kovács Á. (1–0) a 28., Zsiga (11-esből, 2–0) a 31., Erős G. (11-esből, 2–1) a 35., Papucsek (2–2) az 53., Zsiga (3–2) a 83., Németh Á. (4–2) a 90. percben
Kiállítva: Sigér D. a 35. percben (visszahúzás utolsó emberként)
Szergej Pacaj:
– Ez a csapat bebizonyította, hogy hol a helye, örülök, hogy tíz emberrel is sikerült nyerni. A fiúk egymásért küzdöttek, és azt gondolom, megérdemelten tartottuk itthon a három pontot.
Soós Imre: – Úgy kezdtük a mérkőzést, ahogy elterveztük, a mi játékunk dominált. A semmiből szerzett kétgólos előnyt a Balmazújváros, de sikerült felállni, viszont hiába volt meg az emberelőnyünk, azt nem tudtuk kihasználni.

1. Gyirmót FC Győr 27 18 5 4 48–22 +26 59
2. Mezőkövesd Zsóry FC 27 14 6 7 36–25 +11 48
3. ZTE FC 27 14 4 9 46–29 +17 46