NB II: Dunaújvárosban megerősítette 2. helyét a ZTE

2016.03.11. 20:14
A Zalaegerszeg 3–1-re nyert Dunaújvárosban az NB II 19. fordulójának nyitó mérkőzésén.

A vendég ZTE a góllövőlistát vezető Daru Bence büntetőjével már a meccs elején előnybe került. A szünet után Forgács András volt eredményes, majd Wittrédi Dávid a kapufára lőtte csapata második tizenegyesét, de a 88. percben javította hibáját, és a hálóba fejelt.

Az 1-3-as végeredményt a dunaújvárosi Koval Viktor állította be, aki a 93. percben szintén büntetőből volt eredményes.

NB II
19. FORDULÓ
DUNAÚJVÁROS PASE–ZTE FC 1–3
(0–1)
Dunaújváros, 400
néző. Vezette: Farkas Tibor (Kovács II Gábor, Márton Zsolt)
DUNAÚJVÁROS:
Dániel – Rosta, Hajdók, Lorentz, Tamaskó – Koval, Huszárik (Vajda D., 60.), Szellák (Polácsek, 72.), Keglovics (Maka, 82.) – Tóth T., Kercsó. Vezetőedző: Dobos Barna
ZALAEGERSZEG:
Kovács D. – Króner, Gyagya, Forgács, Szalkai (Wittrédi, 58.) – Babati, Nagy T., Bedi – Szakály A. – Horváth R. ( Városi, a szünetben), Daru (Ekker, 66.). Vezetőedző: Csank János
Gólszerző:
Daru (11-esből, 0–1) a 2., Forgács (0–2) az 54., Wittrédi (0–3) a 87., Koval (11-esből, 1–3) a 93. percben
Dobos Barna:
– A lehetőségekhez képest fiatal és rutintalan csapatom helytállt, tovább kell dolgoznunk, hogy fejlődjünk, mert még az út elején járunk. A jövő csapatát építjük, hibáink fiatalságunknak tudhatók be.