nemzetisport.hu 2013.12.23 14:37 Frissítve: 2015.03.31 01:30

Mindenki munkában, kezdődnek az edzőmeccsek - NB I-es felkészülés

Tekintse meg a tavaszi folytatásra edzőmeccsekkel is készülő élvonalbeli együttesek téli programját! Címlapunkon a bajnoki rajtig elérhető táblázatunkat folyamatosan frissítjük az új információkkal, akárcsak az NB I-es átigazolásokról készített gyűjtésünket.

Edzésben a DVTK (Fotó: Grnák László)

 

ÉRKEZŐK ÉS TÁVOZÓK – AZ NB I-ES ÁTIGAZOLÁSI FIGYELŐNKET IDE KATTINTVA ÉRHETI EL!

A BUDAPEST HONVÉD TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 13.
Edzőtábor:
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
01. 22.: Bp. Honvéd–Siófok 5–0 (Prosser 2, Daru 2, Daud )
01. 25.: Bp. Honvéd–Szolnok 1–0 (Daru)
01. 29.: Bp. HonvédSZTK 2–2 (Daru, Koszta M.)
02. 01.: Bp. Honvéd–Lombard Pápa 1–1 (Prosser)
02. 05.: Bp. Honvéd–FCM Bacau (román III.) 1–0 (Prosser)
02. 08.: Bp. Honvéd–FC Nitra (Nyitra; szlovák) 1–0 (Daud)
02. 12.: Bp. Honvéd–KTE 3–2 (Vécsei – 11-esből, Prosser, Daud)
02. 15.: Bp. Honvéd–MSK Rimavská Sobota (Rimaszombat; szlovák II.) 3–1 (Prosser 2, Vécsei – 11-esből)
A DEBRECENI VSC-TEVA TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 13.
Edzőtábor: Törökország (Belek), február 3–13.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
01. 18.: DVSC–FC Botosani (román) 1–1 (Kulcsár)
01. 25.: DVSC–Kisvárda 0–1
01. 25.: DVSC–Létavértes – az időjárási körülmények miatt elmaradt
02. 01.: DVSC–KTE 4–6 (Volas 4)
02. 01.: DVSC–Balmazújváros 3–0 (Brkovics, Sidibe, Kertész)
02. 05., Belek: DVSC–CSZKA Szófia (bolgár) 2–2 (Kulcsár T. 2)
02. 08., Belek: DVSC–Pohang Steelers (dél-koreai) 0–2
02. 08., Belek: DVSC–Sahtyor Karagandi (kazah) 0–1
02. 12.,  Belek: DVSC–Gaz Metan Medias (Medgyes; román) 3–1 (Ludánszki B, Sidibe 2 – az elsőt 11-esből)
02. 12., Belek: DVSC–Sonan Bellmare (japán II.) 2–2 (Volas 2 – az elsőt 11-esből)
02. 19.: DVSC–Békéscsaba 3–2 (Seydi, Morozov, öngól)
02. 22.: DVSC–Mezőkövesd 2–1 (Volas, Kulcsár T.)
A DIÓSGYŐRI VTK TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 15.
Edzőtábor: Törökország (Antalya), február 5–15.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
01. 18.: DVTK–Vasas 1–1 (Gosztonyi)
01. 22.: DVTK–Balmazújváros 2–1 (Barczi, Gosztonyi)
01. 26.: DVTK–FC Botosani (román) 3–1 (Marjanovics, Boros, Barczi)
01. 29.: DVTK–MSK Rimavská Sobota (Rimaszombat; szlovák II.) 1–0 (Kádár)
02. 01., DVTK–Felsőtárkány 0–1
02. 01., DVTK–Tatran Presov (Eperjes; szlovák II.) 2–0 (Kosztics, Debreceni)
02. 07., Antalya: DVTK–FK Asztana (kazah) 1–3 (Futács – 11-esből)
02. 09., Antalya: DVTK–Hangcsou Greentown (kínai) 0–2
02. 11., Antalya: DVTK–FC Botosani (román) 2–2 (Futács, Nikházi)
02. 13., Antalya: DVTK–Valerenga (norvég)  1–1 (Grumics)
02. 14., Antalya: DVTK–Torpedo Moszkva (orosz II.) 2–1 (Grumics, Futács)
02. 18.: DVTK–MFK Kosice (Kassa; szlovák) 2–1 (Futács, Batioja)
A FERENCVÁROSI TC TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 6.
Edzőtábor: Törökország (Belek), január 25–február 7.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
 01. 18.: Ferencváros–Soroksár 5–1 (Busai 2, Gyömbér, Ionescu, Péter A.)
 01. 22.: Ferencváros–Dunaújváros PASE 3–3 (Péter A. 2, Mateos)
 01. 28., Belek: Ferencváros–Rapid Bucuresti (román II.) 4–0 (Böde 2, Besic, Diallo)
 02. 03., Belek: Ferencváros–Viborg (dán) 1–0 (Jovanovic)
 02. 06., Belek: Ferencváros–Sigma Olomouc (cseh) 0–0
 02. 12.: Ferencváros–DAC (Dunaszerdahely; szlovákiai) 1–1 (Busai)
 02. 15., Szekszárd: Pécsi MFC–Ferencváros 3–2 (Busai 2)
A GYŐRI ETO TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 6.
Edzőtábor: Törökország (Belek), február 6–16.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
01. 18.: Győri ETO–OFC Russel Gabcíkovo (Bős; szlovák IV.) 1–1 (Dudás)
01. 25.: Győri ETO–Spartak Trnava (Nagyszombat, szlovákiai) – baleset miatt elmaradt
01. 31., Győri ETO–Slovan Bratislava (Pozsony; szlovák) 0–1
02. 08., Belek: Győri ETO–Radnicski Kragujevac (szerb) 2–2 (Kamber, Strestík)
02. 11., Belek: Győri ETO–Hangcsou Greentown (kínai) 2–1 (Pátkai, Völgyi – 11-esből)
02. 11., Belek: Győri ETO–Szioni Bolniszi (grúz) 0–1
02. 13., Belek: Győri ETO–Spartak Myjava (Miava; szlovák) 0–2
02. 15., Side: Győri ETO–Kuangcsou R&F (kínai) 0–0
A SZOMBATHELYI HALADÁS TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 8.
Edzőtábor: Törökország (Antalya), január 25–február 5.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
01. 15., Graz: Sturm Graz (osztrák)–Haladás 4–2 (Gyurján, Ugrai)
01. 21., Lendva (Szlovénia): Maribor (szlovén)–Haladás 5–0
01. 27., Belek: Haladás–Santung Luneng (kínai) 0–2
01. 31., Belek: Haladás–Viitorul Constanta (román) 0–1
02. 02., Antalya: Haladás–Slavia Praha (cseh) 2–3 (Radó 2)
02. 04., Antalya: Haladás–Slovácko (cseh) 1–1 (Radó)
02. 14.: Ajka–Haladás 1–2 (Halmosi, Guzmics)
A KAPOSVÁRI RÁKÓCZI TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 6.
Edzőtábor: Debrecen, január 12–25.; Törökország (Antalya), február 8–19.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
01. 18., Debrecen: Kaposvári Rákóczi–Létavértes 0–0
01. 24., Debrecen: Kaposvári Rákóczi–Nyíregyháza Spartacus 1–1 (Firtulescu)
02. 01.: TatabányaKaposvári Rákóczi 0–2 (Alves, Acassio)
02. 10., Antalya: Kaposvári Rákóczi–Bohemians 1905 Praha (cseh) 2–1 (Murai, Dominic)
02. 12., Antalya: Kaposvári Rákóczi–Dinamo Batumi (grúz II.) 0–0
02. 13., Antalya: Kaposvári Rákóczi–FC Liefering (osztrák II.) 2–0 (Murai, Balázs B )
02. 15., Antalya: Kaposvári Rákóczi–Szuvon Bluewings (dél-koreai) 1–1 (Balázs B.)
02. 18., Antalya: Kaposvári Rákóczi–ASA Targu Mures (Marosvásárhely; román II.) 1–4 (Balázs B.)
A KECSKEMÉTI TE-PHOENIX MECANO TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
 A felkészülés kezdete: január 9.
Edzőtábor:
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
01. 18.: Dunaújváros PASE–KTE 3–0
01. 25.: Ceglédi VSE–KTE 2–3 (Leo, Csillag, Szavics)
01. 30.: KTE–Szolnok 1–0 (Eisenberger)
02. 01.: DVSC–KTE 4–6 (Pekár 3, Balázs Zs. 3)
02. 06.: KTE–Békéscsaba 0–2
02. 08.: KTE–Ramnicu Valcea (román II.) 1–2 (Quillo)
02. 12.: Bp. Honvéd–KTE 3–2 (Bebeto – 11-esből, Gréczi)
02. 15.: KTE–Vojvodina (Újvidék; szerb) 1–1 (Póti)
A LOMBARD PÁPA TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 13.
Edzőtábor:
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
01. 22.: Lombard Pápa–Ferencváros II 1–0 (Koszó)
01. 25.: Lombard Pápa–Spartak Trnava (Nagyszombat; szlovák) 1–1 (Király B.)
01. 29.: ZTE–Lombard Pápa 1–2 (Luis Rene, Radics)
02. 01.: Bp. Honvéd–Lombard Pápa 1–1 (Jagodics B.)
02. 05.: Lombard Pápa–Soproni VSE 3–2 (Király B., Csizmadia, Nagy T.)
02. 08.: Duslo Sal’a (Vágsellye; szlovák II.)–Lombard Pápa 1–3 (Király B., Eszlátyi, Tóth G.)
02. 12.: Siófok–Lombard Pápa 2–4 (Király B., Kenesei K., Eszlátyi, Horváth R.)
02. 15.: FC Nitra (Nyitra; szlovák)–Lombard Pápa 1–3 (Sekour – 11-esből, Kulcsár K., Horváth R.)
02. 18.: Lombard Pápa–Veszprém 1–0 (Orosz M.)
A MEZŐKÖVED-ZSÓRY TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 8.
Edzőtábor: Bük, január 27–február 1.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
01. 18.: Mezőkövesd–Mezőkövesd U21 6–1 (George 2, Olasz D., Csirmaz, Bogdány, Gévay)
01. 18.: Mezőkövesd–Cigánd 6–0 (Balajti 3, Harsányi 2, Melczer)
01. 22.: Mezőkövesd–Hatvan 2–2 (Sebe, Harsányi)
01. 25.: Vasas–Mezőkövesd 2–0
01. 29.: Siófok–Mezőkövesd 0–1 (Rajczi)
01. 31., Bükfürdő: Kapfenberg (osztrák II.)–Mezőkövesd 1–3 (Bogdány, Olasz, Melczer)
02. 01.: Mezőkövesd–Békéscsaba 0–0
02. 05.: SZTK–Mezőkövesd 2–2 (Harsányi, Takács P.)
02. 12.: Mezőkövesd–Felsőtárkány 1–0 (Balajti)
02. 12.: Mezőkövesd–FC Botosani (román) 1–1 (Bognár I.)
02. 15.: Mezőkövesd–Várda SE 3–0 (Bognár I. 2, Fótyik)
02. 15.: Mezőkövesd–Felsőtárkány 2–0 (Bogdány, George)
(Farkas István-emléktorna, 2x35 perces mérkőzések)
02. 19.: Mezőkövesd–Nyíregyháza 1–0 (Rajczi)
02. 22.: DVSC–Mezőkövesd 2–1 (Harsányi)
AZ MTK TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 6.
Edzőtábor:  Törökország (Belek), február 8–15.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK

01. 25.: MTK–Csákvár 3–0 (Kelemen D., dr. Horváth, Torghelle)

01. 28.: MTK–Szeged 2–0 (Horváth Zs., Torghelle)
02. 01.: MTK–Zlaté Moravce (Aranyosmarót; szlovák) 4–1 (Torghelle 2, Eppel 2)
02. 04.: MTK–DAC (Dunaszerdahely; szlovákiai) 3–2 (Eppel, Bese, Kanta J. – 11-esből)
02. 10., Belek: MTK–Szioni Bolniszi (grúz) 2–0 (Pölöskei, Csiki)
02. 12., Belek: MTK–MFK Ruzomberok (Rózsahegy; szlovák) 1–1 (Torghelle)
02. 14., Belek: MTK–Metalurh Doneck (ukrán) 0–3
02. 22.: Dukla Banská Bystrica (Besztercebánya; szlovák)–MTK 0–0

AZ MVM-PAKS TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 6.
Edzőtábor: Törökország (Belek), február 5–16.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
01. 15.: Paks–Paks U21 1–0 (Délczeg)
01. 18.: Paks–Paks U21 3–0 (Simon A., Könyves, Tóth B.)
01. 22.: Paks–Ceglédi VSE 1–0 (Kovács G.)
01. 25.: Tatabánya–Paks 1–5 (Lázok 2, Simon A., Nagy R., Könyves)
02. 01.: Paks–Kozármisleny 2–1 (Nyári, Bor D.)
02. 04., Lipót: Paks–Vasas 1–1 (Windecker 61.)
02. 08., Belek: Paks–Vysocina Jihlava (cseh) 0–1
02. 11., Belek: Paks–Rapid Bucuresti (román II.) 2–0 (Bartha, Simon A.)
02. 13., Belek: Paks–FK Senica (Szenice; szlovák) 3–1 (Simon A., Tóth B., Lázok)
02. 15., Side: Paks–Hobro IK (dán II.) 0–0
A PÉCSI MFC TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 6.
Edzőtábor: Törökország (Belek), február 4–10.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
01. 15.: PMFC–NK Osijek (Eszék; horvát) 1–0 (Városi)
01. 18.: PMFC–Kozármisleny 5–1 (Városi 3, Beke, Rácz F.)
01. 22.: PMFC–HNK Cibalia Vinkovci (horvát II.) 3–1 (Grumics, Frőhlich, Szatmári L. )
01. 25.: PMFC–Siófok – az időjárási körülmények miatt elmaradt
01. 29.: PMFC–Komlói Bányász 6–0 (Márkvárt D. 2, Városi, Koller, Szatmári L., Grumics)
02. 05., Belek: PMFC–Okzsetpesz Köksetau (kazah II.) – elmaradt
02. 07., Belek: PMFC–Olimpic Sarajevo (bosnyák) 2–3 (Wittrédi, Márkvárt – 11-esből)
02. 09., Belek: PMFC–Mladá Boleslav (cseh)  1–1 (Wittrédi)
02. 15., Szekszárd: PMFC–Ferencváros 3–2 (Koller 2, Wittrédi)
02. 19.: PMFC–Kozármisleny 0–0
A PUSKÁS AKADÉMIA FC TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 13.
Edzőtábor:  Spanyolország (Huelva és Sevilla), január 30–február 12.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
01. 22.: Puskás Akadémia–Szolnok 1–1 (öngól)
01. 25.: Puskás Akadémia–Dunaújváros PASE 3–0 (Denkovics, Lencse, Szekeres A.)
01. 25.: Puskás Akadémia–Dunaújváros PASE 0–0
01. 29.: Puskás Akadémia–Videoton U21 8–0 (Lencse 2, Denkovics 2, Berki 2, Bertus, Tischler)
02. 05., Lepe: San Roque de Lepe (spanyol IV.)–Puskás Akadémia 1–2 (Gallardo, Lencse) 
02. 06., Huelva: Isla Cristina FC (spanyol V.)–Puskás Akadémia 0–3 (Tischler, Gallardo, Denkovics)
02. 09., Sevilla: Betis (spanyol)–Puskás Akadémia 2–3 (Szakály D., Tóth L., Denkovics)
02. 11., Sevilla: Sevilla B (spanyol III.)–Puskás Akadémia 2–4 (Polonkai, Nagy Zs., Tóth L., Tischler)
02. 11., Sevilla: Betis B (spanyol IV.)–Puskás Akadémia 0–1 (Lencse)
02. 19.: Puskás Akadémia–Balmazújváros 1–1 (Berki I.)
02. 21.: Puskás Akadémia–Újpest 0–0
AZ ÚJPEST FC TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 12.
Edzőtábor: Törökország (Belek), február 2–16.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
01. 25.: Újpest–Soroksár 3–0 (Hammer,, Vasziljevics, Abdallah)
02. 01.: Újpest–Dunaújváros PASE  2–0 (Tshibuabua, Simon)
02. 05., Belek: Újpest–Ordabaszi (kazah) 2–2 (Tshibuabua, Lázár B.)
02. 08., Belek: Újpest–Gaz Metan Medias (Medgyes; román) – elmaradt
02. 09., Belek: Újpest–Rapid Bucuresti (román II.) 0–1
02. 12., Belek: Újpest–Bröndby (dán) 1–3 (Hammer)
02. 15., Belek: Újpest–Dacia Chisinau (moldovai) 2–1 (Vasziljevics és öngól)
02. 21.: Puskás Akadémia–Újpest 0–0
A VIDEOTON TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 11.
Edzőtábor: Spanyolország (Marbella), január 13–30.; Spanyolország (Marbella), február 7–23.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
01. 19., Benahavis: Videoton–Rijeka (horvát) 2–2 (Nikolics, Oliveira) 
01. 22., Marbella: Videoton–Lokomotiv Plovdiv (bolgár) 1–1 (Nikolics)
01. 25., Marbella: Videoton–Dnipro (ukrán) 0–4
01. 28., Algeciras: Videoton–Otelul Galati (román) 3–3 (Nikolics 2, Álvarez)
02. 09., Marbella: Videoton–Dinamo Moszkva (orosz) 0–0
02. 12., Benahavis: Videoton–Kuangcsou Evergrande (kínai) 5–1 (Vinícius, Nikolics, Papp, Álvarez, Zé Luis)
02. 17., Marbella: Videoton–CSZKA Moszkva (orosz) 1–2 (Nikolics)
02. 20., Sotogrande: Videoton–Strömsgodset (norvég) 3–2 (Zé Luís 3)

 

2020.03.30 21:22:19

Labdarúgó NB I L. P. I.

A Nemzeti Sport keddi számából ajánljuk.

2020.03.29 23:36:50

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

„Amit ezen a mérkőzésen látni lehetett, az felülmúlta minden néző várakozását.”

2020.03.29 14:45:53

Labdarúgó NB I PIETSCH TIBOR

„Egy pillanatra meg lehet állni, de még várnék a visszatekintéssel.”

2020.03.27 16:29:43

Labdarúgó NB I BORBOLA BENCE

A nehéz időkben a korábbi válogatott középpályás Pécelen igyekszik magát hasznossá tenni.