Felkészülés: 60 perc alatt 5 gól, kiütéssel nyert a PMFC

2014.01.29. 19:16
A Pécsi MFC labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 6–0-ra legyőzte az NB III Középcsoportjának sereghajtóját, a Komlói Bányászt. A mérkőzés kétszer hatvan perces volt, és a pécsiek szekere a szünet után lódult meg igazán, hiszen a második játékrészben ötször is betaláltak a hazaiak. A PMFC mind a négy előkészületi meccsét megnyerte eddig 2014-ben.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
PÉCSI MFC–KOMLÓI BÁNYÁSZ 6–0
(1–0)
Pécs, 50 néző. V: Sipos K.
PÉCS, 1. félidő: Gőcze – Erdős, Romic, Balogh B., Deutsch – Horváth A., Kővári – Gránicz, Wittrédi, Rácz – Városi. 2. félidő: Steer – Nagy J., Gajág, Lantos, Turi – Márkvárt D., Koller – Bailo, Márkvárt P., Szatmári L. – Grumics
G: Márkvárt D., Városi, Koller, Szatmári L., Grumics (2)FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
(1–0)
G: Márkvárt D., Városi, Koller, Szatmári L., Grumics (2)

A PÉCSI MFC TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 6.
Edzőtábor: Törökország ?
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
01. 15.: PMFC–NK Osijek (Eszék; horvát) 1–0 (Városi)
01. 18.: PMFC–Kozármisleny 5–1 (Városi 3, Beke, Rácz F.)
01. 22.: PMFC–HNK Cibalia Vinkovci (horvát II.) 3–1 (Grumics, Frőhlich, Szatmári L. )
01. 25.: PMFC–Siófok – az időjárási körülmények miatt elmaradt
01. 29.: PMFC–Komlói Bányász 6–0 (Márkvárt D. 2, Városi, Koller, Szatmári L., Grumics)
02. 01.: szervezés alatt
02. 15., Szekszárd: PMFC–Ferencváros