Felkészülés: Balázs Benjamin góljával ikszelt a Kaposvár

2014.02.15. 17:38
Az élvonalbeli Kaposvári Rákóczi labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen Antalyában döntetlent játszott a szintén első osztályú dél-koreai Szuvon Bluewingsszel. A kaposváriak az első félidőben egygólos hátrányba kerültek, de a második félidőben Balázs Benjamin góljával egyenlítettek.

Moes személyében egy próbajátékost is tesztelt a szakmai stáb, ám a találkozó után el dőlt, hogy a labdarúgó nem lesz a Rákóczi játékosa, és már távozott is Kaposvárról.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Kaposvári Rákóczi FC–
Szuvon Bluewings (dél-koreai) 1–1 (0–1)
Rákóczi FC: Jahic – Okuka, Mbemba, Badis, Landry – Coroian, Guy Roger - Florean, Balázs B., Firtulescu – Murai. Cs: Kovács O., Haruna, Ella, Moes, Bőle. Vezetőedző: Selymes Tibor
Gólszerző: Balázs B. (65.)
(Forrás: rakoczifc.hu)

A KAPOSVÁRI RÁKÓCZI TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 6.
Edzőtábor: Debrecen, január 12–25.; Törökország (Antalya), február 8–19.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
01. 18., Debrecen: Kaposvári Rákóczi–Létavértes 0–0
01. 24., Debrecen: Kaposvári Rákóczi–Nyíregyháza Spartacus 1–1 (Firtulescu)
02. 01.: TatabányaKaposvári Rákóczi 0–2 (Alves, Acassio)
02. 10., Antalya: Kaposvári Rákóczi–Bohemians 1905 Praha (cseh) 2–1 (Murai, Dominic)
02. 12., Antalya: Kaposvári Rákóczi–Dinamo Batumi (grúz II.) 0–0
02. 13., Antalya: Kaposvári Rákóczi–FC Liefering (osztrák II.) 2–0 (Murai, Balázs B )
02. 15., Antalya: Kaposvári Rákóczi–Szuvon Bluewings (dél-koreai) 1–1 (Balázs B.)