Gyermeke születése után újra edz Magyari Alda

K. Zs.K. Zs.
2025.11.06. 22:08
null
Magyari Alda a válogatott egyik tavaly nyári edzésén (Fotó: Árvai Károly)
Két hónappal első gyermeke születését követően újra edzésbe állt Magyari Alda, olimpiai bronzérmes vízilabdakapus.

A kétszeres világbajnoki ezüstérmes hálóőr az M1 aktuális csatornának elárulta, még csak néhány tréningen van túl, és rendkívül hosszú út áll előtte, de jelentős céljai vannak, amelyekért keményen dolgozik majd.

A 25 éves sportoló jelenleg Gödöllőn készül, de mint elmondta, szeretne a jövőben visszakerülni az UVSE-hez, amellyel korábban bajnoki címeket nyert.

Magyari Alda megjegyezte, nagy álma, hogy a 2027-es, hazai rendezésű világbajnokságon, majd a 2028-as Los Angeles-i olimpián is lássa őt játszani a kislánya. Hozzátette, korábban a családtagok „ki voltak tiltva” a mérkőzéseiről, ez azonban kislánya születése óta megváltozott.

„Ezért dolgozom, és mindent megteszek majd, amit csak lehet” – fogalmazott Magyari Alda.

(MTI)

 

Legfrissebb hírek

Vízilabda: az UVSE megvédte címét az ifjúsági leánybajnokságban

Utánpótlássport
2026.06.07. 20:54

Férfi vízi ob I: a Kaposvár és az UVSE győzelmével ért véget az alsóházi idény

Vízilabda
2026.06.05. 20:24

Férfi vízilabda ob I: újra legyőzte a Szolnokot, a BVSC lett a bronzérmes

Vízilabda
2026.05.30. 17:22

Az UVSE lett a bronzérmes a női vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.27. 21:27

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában

Vízilabda
2026.05.20. 20:28

Vízilabda: a KSI a fiú ifi, az UVSE a leány serdülőbajnok

Utánpótlássport
2026.05.17. 19:22

A visszavágót is megnyerte az FTC, ezzel egymás után másodszor bejutott a női vízilabda BL négyes döntőjébe

Vízilabda
2026.05.16. 19:14

Vízilabda: hengerelt a címvédő UVSE a fiú gyermekbajnokságban

Utánpótlássport
2026.05.13. 14:57
Ezek is érdekelhetik