Női vízi ob I: Hajdú vezérletével az UVSE legyőzte az Egert

Hajdú Kata nagyot játszott (Fotó: Dömötör Csaba, archív)
A női vízilabda ob I szerdai játéknapján az UVSE 14–10-re legyőzte a Tigra ZF Egert.
A mérkőzés legjobbja Hajdú Kata volt, aki nem kevesebb mint öt gólt dobott.
VÍZILABDA
NŐI OB I
Tigra ZF-Eger–UVSE 10–14 (2–2, 2–6, 3–4, 3–2)
Később
19.00: UNI-GYŐR GYVSE–Valdor Szentes
19.00: DFVE–Szegedi Vízilabda Egylet
20.00: BVSC-Zugló–FTC-Telekom Waterpolo
20.00: Tatabánya Womens Water Polo–III.kerületi TVE
Legfrissebb hírek

Megvédte címét a Fradi a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.31. 18:17

Az UVSE lett a bronzérmes a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.27. 21:27
Ezek is érdekelhetik






