
Ötméteresekkel kapott ki a Pécs (Fotó: Facebook/PVSK)
Az UVSE házigazdaként 9–9-es döntetlent követően ötméterespárbajban legyőzte a Pécs csapatát a férfi vízilabda ob I rájátszásának csütörtöki mérkőzésén.
Az ötödik párban a pécsi Keresztúri Márton hibázott, Korbács Gábor viszont betalált, ezzel a 9–12. helyért zajló párharcban az UVSE vezet 6–3-ra. A következő meccsre szerdán 19 órától kerül sor Pécsen.
FÉRFI VÍZILABDA OB I
RÁJÁTSZÁS, a 9–12. helyért, 1. mérkőzés
UVSE–PVSK-Mecsek Füszért 14–13 (1–2, 3–3, 1–1, 4–3, 5–4) – ötméteresekkel
Az egyik csapat hetedik pontjáig tartó párharc állása: 6–3, az UVSE javára
Legfrissebb hírek

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07
Ezek is érdekelhetik





