Női vízi ob I: kilenccel nyert az Eger Tatabányán

P. G.P. G.
2023.03.01. 17:54
null
Kilenc góllal nyert az Eger (Fotó: egrivizilabda.hu)
Az Eger 20–11-re nyert Tatabányán a női vízilabda ob I szerdai játéknapján.


Némi meglepetésre a Tatabánya kezdte jobban a női élvonal szerdai mérkőzését, ám az 5–4-es első negyed után az Eger sorozatban kilenc gólt szerezve állva hagyta, és könnyedén érvényesítette a papírformát.

VÍZILABDA
OB I, NŐK
Tatabányai VSE–Tigra-ZF-Eger 11–20 (5–4, 0–5, 2–9, 4–2)
G: Felkai 3, Orbán, Rajna 2-2, Becsey, Sóti, Zantleitner, Zink, ill. Czigány 5, Szilágyi D. 4, Borsi, Szellák, Parkes 3-3, Katona, Kékesi
Legfrissebb hírek

Megvédte címét a Fradi a női vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.31. 18:17

Leimeter Dóra: Még nem nyújtottuk azt, amire igazán képesek vagyunk

Vízilabda
2026.05.31. 08:50

Az UVSE lett a bronzérmes a női vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.27. 21:27

Szorosabb második meccsen duplázta meg előnyét az FTC a BVSC ellen a női vízilabda ob I döntőjében

Vízilabda
2026.05.24. 17:09

Egy győzelemre a bronzéremtől az UVSE a női vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.05.23. 15:33

Az FTC simán megnyerte a női vízilabda ob I döntőjének első meccsét

Vízilabda
2026.05.21. 20:19

Béres Gergely: Hamar helyre rakjuk a történteket

Vízilabda
2026.05.19. 11:07

Női vízilabda ob I: győri és szegedi győzelemmel zárult az alsóházi rájátszás

Vízilabda
2026.05.09. 20:44
Ezek is érdekelhetik