Női vízi ob I: kilenccel nyert az Eger Tatabányán

Kilenc góllal nyert az Eger (Fotó: egrivizilabda.hu)
Az Eger 20–11-re nyert Tatabányán a női vízilabda ob I szerdai játéknapján.
Némi meglepetésre a Tatabánya kezdte jobban a női élvonal szerdai mérkőzését, ám az 5–4-es első negyed után az Eger sorozatban kilenc gólt szerezve állva hagyta, és könnyedén érvényesítette a papírformát.
VÍZILABDA
OB I, NŐK
Tatabányai VSE–Tigra-ZF-Eger 11–20 (5–4, 0–5, 2–9, 4–2)
G: Felkai 3, Orbán, Rajna 2-2, Becsey, Sóti, Zantleitner, Zink, ill. Czigány 5, Szilágyi D. 4, Borsi, Szellák, Parkes 3-3, Katona, Kékesi
Legfrissebb hírek

Megvédte címét a Fradi a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.31. 18:17

Az UVSE lett a bronzérmes a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.27. 21:27

Béres Gergely: Hamar helyre rakjuk a történteket
Vízilabda
2026.05.19. 11:07
Ezek is érdekelhetik





