Vízilabda: a Honvéd a 10 éves Euroliga-győzelemre emlékezik

2014.12.18. 14:47
Gálamérkőzéssel emlékeznek meg a Kőér utcában hétfőn arról, hogy tíz éve Euroligát nyert a Honvéd férfi vízilabdacsapata.

Az akkori játékosok a klub mostani ob I-es együttesével csapnak össze este 7 órától, huszonöt méteres rövidített pályán. A gála ötletgazdája és főszervezője Gergely István, a Honvéd kétszeres olimpiai bajnok, az aktív játéktól idén visszavonult kapusa, aki jelenleg a klub szakosztály-igazgatója.

Elmondása szerint a 800 és 1500 forintos belépőkből, illetve a támogatói jegyek értékesítéséből befolyó összeget a Vakok Batthyány László Római Katolikus Gyermekotthon, Óvoda és Általános Iskola számára ajánlják fel.

Legfrissebb hírek

Nyolc FTC-gól az első negyedben, a zöld-fehérek másodszor is legyőzték a Honvédot a vízilabda ob I döntőjében

Vízilabda
2026.05.27. 20:03

Drámai csatában ismét kikapott a BVSC, a Honvéd lesz az FTC ellenfele a férfi vízilabda ob I döntőjében

Vízilabda
2026.05.13. 19:08

Euroliga: továbbjutott a Fenerbahce, ötödik meccsre kényszerül a Panathinaikosz

Kosárlabda
2026.05.08. 22:21

Kiélezett végjáték után a Honvéd került előnybe a férfi vízilabda ob I elődöntőjében

Vízilabda
2026.05.06. 21:30

Juhász Dorkát választották meg az Euroliga-idény legjobbjának

Kosárlabda
2026.04.18. 14:54

A magyar válogatott center lett a hét játékosa az Euroligában

Kosárlabda
2026.04.04. 13:45

A Crvena zvezda hosszabbítás után nyert Spanyolországban

Kosárlabda
2026.03.25. 23:00

Férfi vízilabda Kk: második győzelmével bejutott a négyes döntőbe a Honvéd

Vízilabda
2026.03.21. 21:27
Ezek is érdekelhetik