Férfi vízi ob I: nyert a legutóbbi két döntős; biztos BVSC-siker
A címvédő Eger és a legutóbbi ezüstérmes Szolnok is nyert a férfi vízilabda-bajnokság 2. fordulójában. Négy góllal győzött a BVSC a Szentes ellen.
FÉRFI VÍZILABDA OB I
2. FORDULÓ
ZF-Eger–KSI SE 20–5 (3–0, 6–3, 3–1, 8–1)
Debreceni VSE–Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP VSC 4–5 (2–3, 0–0, 2–2, 0–0)
BVSC-Zugló–Valdor-Szentesi VK 11–7 (2–2, 4–2, 2–2, 3–1)
KORÁBBAN
Kaposvári VK–RacioNet-Honvéd 7–10 (3–1, 1–3, 0–1, 3–5)
KÉSŐBB
PVSK-Fűszért–OSC-Újbuda 19.00
Hegyalja-Ybl–A-HÍD Szeged VE 19.30
2. FORDULÓ
ZF-Eger–KSI SE 20–5 (3–0, 6–3, 3–1, 8–1)
Debreceni VSE–Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP VSC 4–5 (2–3, 0–0, 2–2, 0–0)
BVSC-Zugló–Valdor-Szentesi VK 11–7 (2–2, 4–2, 2–2, 3–1)
KORÁBBAN
Kaposvári VK–RacioNet-Honvéd 7–10 (3–1, 1–3, 0–1, 3–5)
KÉSŐBB
PVSK-Fűszért–OSC-Újbuda 19.00
Hegyalja-Ybl–A-HÍD Szeged VE 19.30
Legfrissebb hírek

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Férfi vízilabda ob I: megszerzi-e a bronzérmet a BVSC?
Vízilabda
2026.05.30. 10:29
Ezek is érdekelhetik





