A Szeged hazai medencében 17–8-ra győzött a Nagyvárad ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája D-csoportjának 9. fordulójában. Vincze Balázs együttese a nagyszünetben még csak 7–6-ra vezetett, azonban egy parádés, 5–0-s harmadik negyeddel eldöntötte az összecsapás sorsát.
A részletekről itt olvashat!A részletekről itt olvashat!
D-CSOPORT
A-HÍD-SZEGED–Digi Oradea (romániai) 17–8 (5–4, 2–2, 5–0, 5–2)
A CSOPORT MÁSIK MÉRKŐZÉSE
Partizan Beograd (szerb)–Spandau (német) – eredmény később
Szabadnapos: Galatasaray (török)
Legfrissebb hírek

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23
Ezek is érdekelhetik






