
Szabalenka sérülés miatt visszalépett (Fotó: AFP)
Sérülése miatt visszalépett a jövő heti, charlestoni női tenisztornától a világranglista második helyezettje, Arina Szabalenka.
Az idei Australian Open bajnoka a most zajló miami viadalon sérült meg, majd a negyeddöntőben két szettben kikapott a román Sorana Cirsteától. Az egészségi probléma jellegét nem közölte a fehérorosz játékos.
„Sajnos vissza kell lépnem Charlestontól. Az egyik miami meccsemen megsérültem, és időre van szükségem, hogy felépüljek és pihenjek” – írta a Twitteren Szabalenka.
A teniszező remekül kezdte a 2023-as szezont: melbourne-i diadala előtt megnyerte az adelaide-i felvezető tornát, majd negyeddöntős volt Dubajban, Miami előtt pedig finálét játszott Indian Wellsben.
Legfrissebb hírek

A legkellemetlenebb ellenfél – a Maja Chwalinska-portré
Képes Sport
2026.06.25. 14:56

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban
Tenisz
2026.06.21. 21:18

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik


