Babosék az első körben kiestek a cincinnati tenisztorna női páros versenyében

Babosék búcsúztak (Fotó: Getty Images, archív)
Babos Tímea és az ukrán Nagyija Kicsenok kettőse két játszmában kikapott a cincinnati tenisztorna női páros versenyének nyitófordulójában.
A duó a 32-es főtáblán az orosz Jekatyerina Alekszandrovával és Jana Szizikovával csapott össze, s hiába volt mindkét szettben brékelőnye, a rivális mindig egyenlíteni tudott, majd a felvonásokat lezáró tie-breakeket megnyerte, így 1 óra 57 perc alatt továbbjutott.
A viadalon magyar részről még Marozsán Fábián érdekelt, a főtáblán azzal a francia Corentin Moutet-val kezd szerdán 17 órakor, aki a selejtező utolsó körében Fucsovics Mártont búcsúztatta.
Legfrissebb hírek

A legkellemetlenebb ellenfél – a Maja Chwalinska-portré
Képes Sport
2026.06.25. 14:56

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban
Tenisz
2026.06.21. 21:18

Udvardy Panna a legjobb magyar női teniszező
Tenisz
2026.06.08. 09:52

Serena Williams London után Berlinben is pályára lép
Tenisz
2026.06.05. 13:04

Arina Szabalenka: Legszívesebben azonnal abbahagynám a teniszt
Tenisz
2026.06.03. 18:26
Ezek is érdekelhetik



