Babosék az első körben kiestek a cincinnati tenisztorna női páros versenyében

MTI/B. D. K.MTI/B. D. K.
2024.08.14. 08:44
Babosék búcsúztak (Fotó: Getty Images, archív)
Babos Tímea és az ukrán Nagyija Kicsenok kettőse két játszmában kikapott a cincinnati tenisztorna női páros versenyének nyitófordulójában.

A duó a 32-es főtáblán az orosz Jekatyerina Alekszandrovával és Jana Szizikovával csapott össze, s hiába volt mindkét szettben brékelőnye, a rivális mindig egyenlíteni tudott, majd a felvonásokat lezáró tie-breakeket megnyerte, így 1 óra 57 perc alatt továbbjutott.

A viadalon magyar részről még Marozsán Fábián érdekelt, a főtáblán azzal a francia Corentin Moutet-val kezd szerdán 17 órakor, aki a selejtező utolsó körében Fucsovics Mártont búcsúztatta.

 

Legfrissebb hírek

A legkellemetlenebb ellenfél – a Maja Chwalinska-portré

Képes Sport
2026.06.25. 14:56

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban

Tenisz
2026.06.21. 21:18

Udvardy Panna a legjobb magyar női teniszező

Tenisz
2026.06.08. 09:52

Serena Williams London után Berlinben is pályára lép

Tenisz
2026.06.05. 13:04

Simán megverte Kosztyukot, a 19 éves Andrejeva bejutott a Roland Garros döntőjébe

Tenisz
2026.06.04. 16:41

Arina Szabalenka: Legszívesebben azonnal abbahagynám a teniszt

Tenisz
2026.06.03. 18:26

Újabb óriási meglepetés a Roland Garroson: Szabalenka szettelőnyről kikapott a negyeddöntőben

Tenisz
2026.06.03. 15:57

Bejutott az elődöntőbe a Roland Garros lengyel meglepetésembere

Tenisz
2026.06.03. 13:39
Ezek is érdekelhetik