Bondár Anna a nyolcaddöntőben búcsúzott a nagyszombati tenisztornán

Bondár Anna kiesett (Fotó: Dömötör Csaba, archív)
Bondár Anna első kiemeltként már a nyolcaddöntőben kiesett a szlovákiai Nagyszombatban (Trnava) zajló, 75 ezer dollár összdíjazású női challenger-tenisztornán.
A világranglistán elfoglalt 112. helyével a legjobb magyarnak számító Bondár Anna a nyitókörben 6:2, 7:5-re verte az ausztrál Kimberly Birrellt (160.), majd csütörtökön 6:3, 6:1-re kikapott az orosz Anasztaszija Tyihonovától (192.).
A fedett pályás, kemény borításon zajló viadalon magyar részről még Udvardy Panna (166.) van versenyben.
Legfrissebb hírek

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Serena Williams egyesben is visszatér, indul Wimbledonban
Tenisz
2026.06.21. 21:18
Ezek is érdekelhetik





