
Zverev idei első tornáját nyerte a múlt hét végén Mexikóban (Fotó: AFP)
Néhány nappal acapulcói tornagyőzelme után kritizálta a férfi versenyeket szervező ATP-t Alexander Zverev, a tenisz-világranglista hetedik helyezettje – közölte az MTI.
„Csak arra összpontosítanak, hogy gazdaságilag minden rendben legyen – mondta a 23 éves német játékos a Bildnek. – A teniszezők véleménye nem élvez elsőbbséget náluk. Ez nagy kár, mert az ATP-nek éppen a játékosokat kellene képviselnie. Jelenleg azonban nyilvánvalóan inkább a versenyrendezőket képviseli.”
Zverev – a világelső szerb Novak Djokovichoz hasonlóan – azt szorgalmazta, hogy a tornákat egy helyen bonyolítsák le, ezzel is minimalizálva az utazásokat és a koronavírus terjedésének kockázatát.
„Ez nem érdekelte az ATP-t” – jelentette ki Zverev, aki ezen a héten Miamiban szerepel.
(MTI)
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58

Fucsovics nagy csatában jutott tovább, az első kiemelt vár rá
Tenisz
2026.06.10. 16:00

Jekyll, Hyde és a Garros – Moncz Attila publicisztikája
Tenisz
2026.06.09. 23:21
Ezek is érdekelhetik



