US Open: Ostapenko sem indul a New York-i GS-tornán

Ha nem indul el a US Openen, nem reklamálhat a bírónál… (Fotó: AFP)
A korábbi Roland Garros-bajnok Jelena Ostapenko bejelentette, a koronavírus-járvány miatt nem vesz részt a jövő hétfőn rajtoló amerikai nyílt teniszbajnokságon.
A torna szervezői hétfő este közölték a 23 éves lett teniszező döntését, aki 2017-ben győzött a párizsi Grand Slam-viadalon, jelenleg 42. a világranglistán.
Korábban a női rangsor első tíz helyezettje közül hatan – a világelső Ashleigh Barty, a második Simona Halep, a címvédő Bianca Andreescu, továbbá Elina Szvitolina, Kiki Bertens és Belinda Bencic – jelezték, hogy nem vesznek részt a New York-i GS-tornán.
Legfrissebb hírek

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség
Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58
Ezek is érdekelhetik



