Tenisz: Muguruza lett az év játékosa a nőknél

Vágólapra másolva!
2017.10.20. 20:40
A spanyol Garbine Muguruzát választotta az év legjobb játékosának a női tenisztornákat szervező WTA.


Muguruza az idén a világranglista élére került, és többek között megnyerte a wimbledoni bajnokságot. Ő az első spanyol női játékos, akit az idény legjobbjának tartott a WTA.
Muguruza az idén a világranglista élére került, és többek között megnyerte a wimbledoni bajnokságot. Ő az első spanyol női játékos, akit az idény legjobbjának tartott a WTA.

A WTA honlapján a teniszező – aki szerepel a vasárnap kezdődő, évzáró szingapúri WTA-világbajnokságon – elmondta: azzal, hogy világelső lett, egy álma vált valóra. Hozzátette: minden születésnapján, amikor elfújta a gyertyákat a tortáján, azt kívánta, hogy ő legyen a legjobb.

A párosok között a svájci Martina Hingis és a tajvani Csan Jung-csan érdemelte ki az elismerést.

 

Legfrissebb hírek

Marozsán búcsúzott Torontóban

Tenisz
11 órája

Babos és Stefani nagy csatában kikapott a montreali teniszversenyen

Tenisz
21 órája

Bondár Anna nehéz első szett után jutott tovább Varsóban

Tenisz
2025.07.29. 19:18

Marozsán Fábián könnyed győzelemmel kezdett Torontóban

Tenisz
2025.07.29. 08:30

Oszaka tíz hónap közös munka után elköszönt a sztáredzőtől

Tenisz
2025.07.28. 12:28

Marozsán és Bondár is rontott a világranglistán

Tenisz
2025.07.28. 09:33

Leylah Fernandez 70 perc alatt lemosta Anna Kalinszkaját a washingtoni döntőben

Tenisz
2025.07.27. 22:34

Udvardy a negyeddöntőben búcsúzott Palermóban

Tenisz
2025.07.25. 22:45
Ezek is érdekelhetik