Tenisz: Jani Réka továbbra is hibátlan 2013-ban

Vágólapra másolva!
2013.01.21. 11:51
Második egyéni versenyét is trófeával zárta Jani Réka. A világranglista 331. helyén álló magyar teniszező, mindkétszer a törökországi Antalyában győzött 10 ezer dollár összdíjazású salakpályás viadalon.

A második versenyen a szeszélyes törökországi időjárás miatt pénteken és szombaton sem tudott játszani, vasárnap viszont a negyeddöntőt és az elődöntőt is megnyerte, majd hétfő délelőtt a grúz Szofia Kvacbaja (408.) elleni 6:0, 6:1-es sikerrel a trófeát is megszerezte. Jani még egy hetet Antalyában marad, és ha így folytatja, jó esélye van a triplázásra.

A 21 éves magyar teniszező formája mindenképpen biztató a február 6. és 9. között Eilatban sorra kerülő Federation-kupa fellépés előtt. Az euro-afrikai-zóna I. csoportjában szereplő magyar válogatott 15 másikkal küzd majd meg a két feljutó helyért. Az utazó keret tagja még Jani mellett Arn Gréta, Babos Tímea és Marosi Katalin is.

Legfrissebb hírek

Babos Tímea döntőbe jutott párosban a ningpói tenisztornán, és biztos vb-résztvevő!

Tenisz
4 órája

Bondár Anna nagy csatában kapott ki a csinani döntőben

Tenisz
7 órája

Gálfi győzelemmel kezdte a tokiói selejtezőt

Tenisz
12 órája

Marozsán Fábián: A játéktudást tekintve Medvegyev még mindig benne van a legjobb tízben

Tenisz
Tegnap, 18:07

Csak az első szett volt szoros, Medvegyev kiejtette Marozsánt Almatiban

Tenisz
Tegnap, 11:13

„Edzéseken már sikerült megszorongatnom őt” – Marozsán a Medvegyev elleni mérkőzés előtt

Tenisz
2025.10.16. 14:11

Marozsán Fábián bejutott a negyeddöntőbe az almati tenisztornán

Tenisz
2025.10.15. 17:41

Fucsovics kétjátszmás győzelme után készülhet az első kiemeltre

Tenisz
2025.10.15. 17:05
Ezek is érdekelhetik