Alpesi ob: Kékesi Márton és Tóth Zita duplázott

2018.03.02. 18:49
Kékesi Márton (Fullsport SE) és Tóth Zita (Vasas SC) is megnyerte az óriás-műlesiklást, illetve a műlesiklást az alpesi sízők országos bajnokságán, melyet az ausztriai St. Lambrechtben rendeztek.

A Magyar Síszövetség pénteki beszámolója szerint óriás-műlesiklásban a pjongcsangi téli olimpia legeredményesebb magyar sízője mögött Tausz András (Körte SE) lett a második, Nagy Bence (Rozmaring SE) pedig a harmadik, míg műlesiklásban fordított volt a sorrend a második, illetve harmadik helyen.

A nőknél mindkét versenyszámban Dorultán Katalin (Vasas SC) és Maróty Mariann (Körte SE) követte Tóth Zitát.

Az országos bajnokságon nem indult Miklós Edit, aki a rehabilitációját tölti, és Samsal Dalibor sem, akinek a téli olimpián az egyik ujjában eltört egy csont és elszakadt egy szalag, ezért két hétig nem versenyezhet.

Legfrissebb hírek

Kékesi Márton alpesi síző lezárta válogatottbeli pályafutását

Téli sportok
2026.06.17. 17:20

Lindsey Vonn ősszel újra sílécre állna

Téli sportok
2026.04.22. 17:40

Alpesisí-vk: Shiffrin hatodszor nyert összetettben

Téli sportok
2026.03.25. 14:14

Alpesisí-vk: Laura Pirovanóé a női lesiklás kristálygömbje

Téli sportok
2026.03.21. 14:52

Ingemar Stenmark: a csendes svéd hangos sikerei

Népsport
2026.03.18. 08:43

Alpesi sí: Kékesi Márton és Pászka Mikolt Anna a felnőtt országos bajnok összetettben

Téli sportok
2026.02.27. 18:04

Rekordszámú résztvevő az alpesi sí diákolimpián a mátraszentistváni Síparkban

Csupasport
2026.02.26. 16:44

Cristiano Ronaldo is üzent a súlyos sérülést szenvedő Lindsey Vonn-nak

Téli olimpia 2026
2026.02.24. 19:25
Ezek is érdekelhetik