Nadal egy spanyol modellel pózolt a címlapon - videó, galéria

<a href="javascript:void()" onclick="initializeNGallery('Nadal_Clara')">Clara Alonso otthonosan mozgott a fotózáson, nem csoda, hogy Nadal végig mosolygott (Fotó: rafaelnadalfans.com)<br /> A GALÉRIA MEGTEKINTÉSÉHEZ KATTINTSON A KÉPRE!</a>
Rafael Nadal szerepelt a címlapon a Vanity Fair magazin spanyolországi kiadásának ötödik évfordulóján megjelent számában. A jelenleg a világranglista második helyén álló, szmokingban pózoló teniszező és a fotózás másik modellje, Clara Alonso láthatóan nagyon élvezték egymás társaságát, és a közös képek elkészítését. Kérdés, mit szól ehhez Rafa barátnője, Xisca Perello.
A vidám képek és a videó mellett a teniszező komoly kérdésekről is véleményt nyilvánított, és beszélt például a Spanyolországot is elérő gazdasági válságról, és saját alapítványáról is.
Legfrissebb hírek

Marozsán tudja, miben kell fejlődnie a jövőben
Tenisz
2025.10.28. 16:25

Marozsán Fábiánnak nem tartott sokáig a párizsi torna
Tenisz
2025.10.27. 15:57

Marozsán és Bondár is előrébb lépett a tenisz-világranglistán
Tenisz
2025.10.27. 09:49

Bondár sikerrel vette az első fordulót a csiucsiangi tornán
Tenisz
2025.10.27. 09:13
Ezek is érdekelhetik




