Real: Ödegaard kezdőként, 10-es mezben debütált

2015.02.04. 14:21
Martin Ödegaard, a Real Madrid norvég tehetsége felkészülési mérkőzésen bemutatkozott a Castillában, a királyi gárda tartalékcsapatában.

A Castilla szerdán felkészülési mérkőzést játszott a kínai Beijing Guoan ellen a fővárosiak edzőközpontjában. A Gregorio Manzano által dirigált vendégegyüttes háromszor egyenlített, így a végeredmény 3–3 lett.

A tudósítások szerint Ödegaard gólt nem szerzett, de ígéretesen játszott, s cselei, labdakezelései kiemelkedőek voltak. A norvég tehetség kezdőként 63 percet kapott Zinedine Zidane-tól.