Barcelona: Messi elárulta, mivel hosszabbíthatja meg karrierjét

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.06.02. 15:37
Lionel Messi szerint könnyen elképzelhető, hogy pályafutása későbbi részében más poszton hasznosíthatja tudását. A Barcelona szombati, Juventus elleni Bajnokok Ligája-döntőjére készülő argentin játékos a Squawkának adott interjúban beszélt arról, miként változhat a játéka a jövőben.

„Ez elképzelhető a jövőben – válaszolta Messi arra a kérdésre, mit szólna ahhoz, ha a középpályán kellene játszania. – Számos játékos mélyebben lévő posztra váltott a karrierje előrehaladtával, és ez számomra is egy opció lehet, ezzel módosulhat a szerepköröm.”Messi arra a kérdésre, mit szólna ahhoz, ha a középpályán kellene játszania. – Számos játékos mélyebben lévő posztra váltott a karrierje előrehaladtával, és ez számomra is egy opció lehet, ezzel módosulhat a szerepköröm.”

„Játszottam már többször is korábban a középpályán, több pozícióban is. Örülök, akár csatárként szerepelhetek, akár mélységi támadóként, akár középen. Sok játékos van, aki meghosszabbította a pályafutását azzal, hogy más poszton kezdett játszani, amelyeken nem minden szituációban olyan hangsúlyos a robbanékonyság vagy a sebesség.”

Legfrissebb hírek

Megvan Konaté utódja? A Barcelonától igazol belső védőt a Liverpool – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2 órája

Argentína szabad kezet ad, Lionel Messi maga dönti el, hogy mikor vonul vissza

Minden más foci
5 órája

A Manchester City visszautasította a Barcelona első ajánlatát Rodriért – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
23 órája

Yaakobishvili Áron iránt érdeklődik a Racing Santander – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.08.06. 10:42

Messi két góllal segítette győzelemhez az Inter Miamit a Ligák Kupájában

Minden más foci
2026.08.06. 08:28

Újabb nagy fogás az Ajaxnál, Ter Stegen érkezett – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.08.04. 10:30

Két góllal is vezetett, mégsem nyert a Real Madrid a Fiorentina ellen

Minden más foci
2026.08.01. 21:57

A mentális gondokkal küzdő valenciai „Cápa”, aki eldöntötte a vb-finálét – a Ferran Torres-portré

Foci vb 2026
2026.08.01. 10:24