Atlético: csak 30 drukker vett jegyet a Real elleni meccsre

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.09.10. 17:52
Három nappal a szombati Real Madrid–Atlético Madrid városi derbi előtt mindössze 30 vendégdrukker vett jegyet a spanyol bajnokság harmadik fordulójának mérkőzésére.

A bajnokcsapat 250 jegyet kapott az összecsapásra, ám a „matracosok” szurkolói nem kapkodnak értük, annak ellenére sem, hogy Spanyolországban csak fizetős csatornán lehet majd látni a mérkőzést.

Spanyolországban nincs nagy hagyománya az idegenbeli drukkolásnak, a vendégszektorba árusított tikettek 70 eurós egységára ugyancsak lenyomta a jegyvásárlási kedvet, az Atlético-szimpatizánsok tárcájából ráadásul sokat kivett az elmúlt szezon két utolsó kirándulása, a Chelsea elleni Bajnokok Ligája-elődöntő és a városi rivális elleni lisszaboni finálé.

Legfrissebb hírek

A Real Madrid szerződést hosszabbított Rüdigerrel

Spanyol labdarúgás
2026.06.16. 12:40

A Portótól gyorsan menesztették, most az Elche vezetőedzője lett

Spanyol labdarúgás
2026.06.13. 15:28

Megszületett a megegyezés a Real Madrid és Bernardo Silva között – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.11. 21:05

„Habemus Papam” – José Bordalás marad a Getafe edzője

Spanyol labdarúgás
2026.06.10. 21:53

A Barcelona nem vásárolja meg Rashford játékjogát – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.10. 20:20

Már nem Arbeloa a Real Madrid vezetőedzője – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.06.09. 20:10

José Mourinho megérkezett Madridba, holnap bemutatják – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.09. 12:27

La Liga: tarolt a Barcelona, Yamal és Flick az idény legjobbjai

Spanyol labdarúgás
2026.06.05. 17:34
Ezek is érdekelhetik