Elche: Pepe „majdnem kitépte” az újonc középpályásának karját

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.09.27. 17:10
Carlos Sánchez, a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban újonc Elche középpályása az Asnak elmondta, hogy szerda estig nem sokat tudott a cselgáncsról, de Pepének köszönhetően megismerkedhetett vele.

Mint ismert, nagy port kavart a Primera División hatodik fordulójában rendezett Elche–Real Madrid (1–2) találkozó hajrája, amikor a „királyiak” a hosszabbítás lejárta után kaptak egy vitatható tizenegyest, amelynek értékesítésével meg is szerezték a három pontot.Mint ismert, nagy port kavart a Primera División hatodik fordulójában rendezett Elche–Real Madrid (1–2) találkozó hajrája, amikor a „királyiak” a hosszabbítás lejárta után kaptak egy vitatható tizenegyest, amelynek értékesítésével meg is szerezték a három pontot.

Az eset során Muniz Fernández játékvezető megítélése szerint az újonc középpályása, Carlos Sánchez lerántotta Pepét. A vétkes azonban nem így emlékszik vissza a történtekre.

„Nem volt tizenegyes. Ahogy középre ívelték a szögletet, Pepe megragadott engem, majd elesett, engem pedig magával rántott. Szerda estig nem sokat tudtam a cselgáncsról, most már egy kicsit megismertem. Pepe majdnem kitépte a karomat. Rengeteg dolog eszünkbe jutott (a tizenegyes megítélése után), de már véget ért a meccs, és nem szeretnék többet beszélni a játékvezetőről” – nyilatkozta Sánchez, aki elárulta, hogy a Real Madrid korábbi játékosai közül a francia Claude Makélélé volt a példaképe.

A találkozót abban a stadionban rendezték meg, amelyben a magyar válogatott az 1982-es Mundialon – vb-rekordnak számító különbséggel – 10–1-re legyőzte Salvadort.

Legfrissebb hírek

Csak egyenlíteni tudott, nyerni nem a Valencia

Spanyol labdarúgás
14 órája

Zsarolták, megfenyegették, megalázták – Kitálalt a Real Madrid korábbi táplálkozási szakértője

Spanyol labdarúgás
23 órája

Olekszandr Piscsurért ajánlatot tett a Girona – NS-infó

Labdarúgó NB I
2025.12.16. 13:14

Barca: először kezdhet az idényben Ter Stegen, de nem kizárt, hogy mennie kell

Spanyol labdarúgás
2025.12.16. 12:22

Megőrizte idegenbeli veretlenségét a Betis

Spanyol labdarúgás
2025.12.15. 23:02

A csapategységet dicsérte az Alavés legyőzése után Xabi Alonso

Spanyol labdarúgás
2025.12.15. 11:43

Mbappé ismét betalált, a Real Madrid az Alavés otthonában szerzett három pontot

Spanyol labdarúgás
2025.12.14. 22:57

La Liga: elhalasztják a Levante és a Villarreal meccsét

Spanyol labdarúgás
2025.12.14. 19:04
Ezek is érdekelhetik