
Fotó: radomka.com
A magyar válogatott Petrenkó Brigitta a következő idényben is a lengyel MOYA Radomka Radom röplabdacsapatának játékosa lesz.
A klub csütörtökön jelentette be, hogy a 26. születésnapját jövő hét pénteken ünneplő feladó egy évvel meghosszabbította a szerződését. Petrenkó az elmúlt idény előtt csatlakozott a lengyel együtteshez és kezdőjátékos lett a posztján: 24 mérkőzésen lépett pályára és 97 pontot szerzett.
A nemzeti csapatban eddig 24 találkozón kapott lehetőséget Petrenkó.
Legfrissebb hírek

Röplabda: a BRSE nyerte az U17-es leánybajnokságot
Utánpótlássport
2026.06.07. 19:25
Ezek is érdekelhetik







