
Horvát center is csatlakozik a Diósgyőrhöz (Fotó: dvtk.hu)
Négy külföldi játékost igazolt a Diósgyőri VTK, amely újoncként készül a női röplabda Extraliga következő idényére.
A miskolci klub honlapja szerint a horvát center, Vita Orlic, az izlandi feladó, Matthildur Einarsdóttir, a szerb feladóátló, Angela Jovanovics és az ugyancsak szerb szélsőütő, Maria Skorics érkezése mellett megmaradt a tavalyi együttes magyar magja.
A felnőttcsapat 16 játékosa hétfőn kezdte a felkészülést Németh Szabolcs vezetőedző irányításával. A tréner elmondta, szeptemberben 14 főre szűkítik a keretet.
Legfrissebb hírek

ZTE: bejelentették a Babos Bence, Németh Dániel cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:51
Ezek is érdekelhetik







