Videó: ezért a becsúszásért állították ki Nagy Ádámot

2021.11.08. 08:32
null
Nagy Ádám 39 percet tölthetett a pályán a Cittadella ellen (Fotó: AFP, archív)
Mint ismert, Nagy Ádám csapata, a Pisa nyolc emberrel fejezte be a Cittadella elleni, 2–0-ra elveszített találkozót az olasz labdarúgó-bajnokság másodosztályában (Serie B). A magyar válogatott játékost a 39. percben állították ki.


Nagy Ádám
egy kontratámadást akadályozott meg, amikor csúnyán odalépett Orji Okwonkwónak. A játékvezető egyből piros lapot mutatott fel az 55-szörös magyar válogatott középpályásnak.

A Pisa jelenleg a 3. helyen áll a Serie B-ben. Nagy Ádám csapata 12 bajnokija közül 10-en pályára lépett.

OLASZORSZÁG, SERIE B
12. FORDULÓ

Cittadella–Pisa 2–0
Pisa: Nagy Ádám kezdett, a 39. percben kiállították

NAGY KIÁLLÍTÁSA (0:37-től)

Legfrissebb hírek

NS-infó: most tényleg lehet esély Nagy Ádám ferencvárosi hazatérésére

Légiósok
2026.06.04. 07:55

Két góllal kikapott otthon, mégis visszatért a Serie A-ba a Monza

Olasz labdarúgás
2026.05.29. 22:18

Olaszország: Nagy Ádám számára is megoldást kereshetnek

Légiósok
2026.05.12. 15:23

A Frosinone követte a Veneziát a Serie A-ba, Nagy Ádámék kiestek

Olasz labdarúgás
2026.05.08. 22:35

Győzelmével két csapatot is kiejtett a Serie A-ból a Lecce

Olasz labdarúgás
2026.05.01. 22:40

Ez gyorsan ment: egy év után visszajutott a Serie A-ba a Venezia

Olasz labdarúgás
2026.05.01. 20:05

Nyakát törte a futballpályán Jürgen Klinsmann fia

Olasz labdarúgás
2026.04.21. 08:10

A Roma Malen három góljával legyőzte a Pisát

Olasz labdarúgás
2026.04.10. 22:40
Ezek is érdekelhetik