Lazio: Dzsudzsák olcsóbb, mint a Sevilla karmestere

Vágólapra másolva!
2014.05.01. 14:29
Újabb hír látott napvilágot Dzsudzsák Balázs esetleges klubváltásával kapcsolatban. A római illetőségű Il Tempo értesülései szerint a Lazio vagy a Dinamo Moszkva magyar válogatott szélsőjével, vagy a Sevilla kiváló idényt futó irányítójával, Ivan Rakiticcsel erősítené meg a keretét a nyári átigazolási időszakban.

A napilap megítélése szerint azonban az Európa-liga-elődöntőjének visszavágójára készülő sevillai klub horvát karmestere túl drága lenne a Laziónak. A spanyol bajnokság most zajló szezonjában 12 gólnál és 12 gólpassznál járó középpályás piaci értéke 20 millió euró körül mozog. A római együttes egyébként a csatársorát is megerősítené, a kiszemelt a Palermo uruguayi támadója, Abel Hernández.

Ahogy arról már beszámoltunk, a Dinamo Moszkva megfelelő ajánlat esetén – kilenc és tizenegy millió euró közötti összegért – elengedheti Dzsudzsákot, akit a Benfica is szívesen látna a soraiban.

Legfrissebb hírek

„Hiba volt, amikor azt mondták, már abba kellene hagynom” – Dzsudzsák Balázs az ETO FC elleni góljáról

Labdarúgó NB I
5 órája

102. perces büntetővel pontot mentett, de így is tovább szenved a Lazio Sarrival a Serie A-ban

Olasz labdarúgás
21 órája

Pellegrino duplájával szerezte meg első győzelmét a Parma a bajnokságban; nyert a Lazio is

Olasz labdarúgás
2025.09.29. 22:36

La Liga: idegenben nagyon megy a Sevillának, már harmadszor nyert

Spanyol labdarúgás
2025.09.28. 16:10

La Liga: megtört a Bilbao vereségsorozata, mégsem örülhet igazán

Spanyol labdarúgás
2025.09.23. 20:59

Elsírta magát a római derbi főhőse a győztes gól után

Olasz labdarúgás
2025.09.22. 10:11

Serie A: Lorenzo Pellegrini hősies góllal tért vissza, a Roma nyerte a fővárosi derbit

Olasz labdarúgás
2025.09.21. 14:32

Francesco Totti: Gian Piero Gasperini most bizonyíthat

Olasz labdarúgás
2025.09.21. 08:16
Ezek is érdekelhetik