Serie A: a partjelző örült, amiért gólt kapott az Inter?

2010.04.12. 14:36
José Mourinho, az olasz labdarúgó-bajnokságban szereplő Internazionale vezetőedzője azzal vádolta meg a szombati, Fiorentina elleni bajnoki mérkőzés (2–2) egyik partjelzőjét, hogy a firenzeiek második góljánál örömében az öklét rázta.

„Azt teszek, amit akarok" – Nicola Ayroldi állítólag ezt válaszolta José Mourinhónak, aki nehezményezte félreérthetetlen gesztusát.

A pletykák szerint Ayroldi szerepel azon a „feketelistán", amelyet Mourinho tart fejben az Inter kárára tévedő játékvezetőkről; nevezett partjelzőt a reklamáló Maicon kiállításában látta „bűnösnek" a tréner a novemberi, Bologna elleni mérkőzésen.

„Mit mondhatnék? – reagált az incidensre Marco Branca, az Inter technikai igazgatója nevetve. – Lehet, hogy a Roma, lehet, hogy a Fiorentina miatt volt boldog, és az is lehet, hogy saját magának örült..."

Legfrissebb hírek

Videó: Mourinhót elcsípték a reptéren, a jövőjéről faggatták volna

Minden más foci
23 órája

Iker Casillas nem akarja, hogy José Mourinho legyen a Real Madrid következő vezetőedzője

Spanyol labdarúgás
2026.05.12. 19:34

José Mourinho megegyezett a Real Madriddal – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.05.12. 14:54

As: jelentős átalakítás várható a nyáron a Real Madridnál

Spanyol labdarúgás
2026.05.11. 16:56

José Mourinho az egyetlen jelölt a Real Madrid kispadjára – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.05.10. 12:17

Csiszár Henrietta: Különleges és felemelő érzés az Inter csapatkapitányának lenni

Olasz labdarúgás
2026.05.09. 07:27

Kibontakozóban az új calciopoli? Tombol a bíróbotrány Olaszországban

Olasz labdarúgás
2026.05.08. 11:28

Bajnoki címmel ünnepelte az Inter Club Ungheria a huszadik születésnapját

Olasz labdarúgás
2026.05.06. 18:19
Ezek is érdekelhetik