Ronaldót félrekezelte az AC Milan orvosi stábja brazil kollégáik szerint

2007.09.08. 10:14
Csupán két hét múlva kerülhet újra százszázalékos állapotba a térdsérüléssel bajlódó Ronaldo - jelentette ki a brazil sztárlabdarúgó orvosa, miután Rio de Janeiróban megvizsgálta. A többek között a Barcelonát, az Intert, és a Real Madridot is megjárt támadó remek formát mutatott a Seria A-ban tavasszal, de nyári felkészülését derékba törte újabb - rejtélyes - térdsérülése, s immár több, mint egy hónapja egyáltalán nem tud edzésmunkát végezni.
Ronaldo (balról a második) tizenkét meccsen hét gólt szerzett a tavaszi olasz idényben
Ronaldo (balról a második) tizenkét meccsen hét gólt szerzett a tavaszi olasz idényben
Ronaldo (balról a második) tizenkét meccsen hét gólt szerzett a tavaszi olasz idényben
Ronaldo (balról a második) tizenkét meccsen hét gólt szerzett a tavaszi olasz idényben

Úgy gondoljuk, hogy az AC Milan orvosi stábja közel sem a legmegfelelőbb orvosi ellátást alkalmazta Ronaldo sérülésének kezelésére" – nyilatkozta Bruno Mazziotti, a játékos brazil fizikoterapeutája.

"Ronaldo azért utazott ennyit, hogy olyan szakemberekkel beszéljen, akikben töretlenül megbízik, mint szerény jómagam és Jose Luis Runco, a selecao csapatorvosa" – tette hozzá Mazziotti.

A Bajnokok Ligája-győztes AC Milan csatárát előbb Olaszországban, majd Belgiumban kezelték, és ezt követően utazott hazájába. A legfrissebb hírek alapján kijelenthető, hogy nem léphet pályára szeptember 15-én a Siena elleni bajnokin.

Ronaldo sérülése miatt ebben az idényben még nem szerepelt hivatalos tétmérkőzésen, azaz kihagyta a Milan első két bajnoki összecsapását, valamint az Európai Szuperkupa-mérkőzést is.

RONALDO ÖSSZES GÓLJA AZ AC MILAN SZÍNEIBEN


RONALDO FANTASZTIKUS DEBÜTÁLÁSA (SIENA–MILAN 3-4)

Legfrissebb hírek

Red Bull: Idén először megvolt a teljesítmény a győzelemhez

F1
12 órája

Verstappen és Antonelli végig kergette, de Russell kitartott az élen Spielbergben

F1
15 órája

Ferrari: Kissé furcsa, amikor sárga zászló mellett szerzed meg a pole pozíciót

F1
2026.06.27. 20:07

Russell megszerezte a pole-t a két Ferrari előtt; Verstappen a falban zárta a spielbergi időmérőt

F1
2026.06.27. 17:10

A Mercedes maradt az élen az utolsó edzésen is, de ezúttal Russell volt a leggyorsabb

F1
2026.06.27. 13:35

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon

F1
2026.06.26. 22:45

Antonelli maradt az élen; Russell hatodik a második spielbergi edzésen

F1
2026.06.26. 18:00

Antonelli vezérletével a Mercedes volt a leggyorsabb a spielbergi nyitányon

F1
2026.06.26. 14:35
Ezek is érdekelhetik