Találatok a Plovdiv címkére

Találatok száma: 6

Birkózás: két magyar döntős az U23-as Eb nyitó napján

2022-03-07 20:15:00

Magyar szempontból nagyszerűen kezdődött a plovdivi U23-as birkózó Európa-bajnokság: a kötöttfogásúak versenynapján Takács István a 87 kilogrammosok között, Vitek Dáriusz a nehézsúlyúak mezőnyében jutott be a döntőbe.

Vitek Dáriusz Takács István Plovdiv

Vívás: Dohában három, Plovdidban négy magyar folytathatja

2022-01-28 15:09:17

A női párbajtőrözők dohai Grand Prix-viadalán három magyar jutott a 64 közé, a női kardozók plovdivi világkupaversenyén négy magyar folytathatja a főtáblán.

vívás Pusztai Liza Plovdiv Doha Büki Lili

Evezős vk: a kapitány Galambos és a fiatalok plovdivi eredményével volt elégedett

2019-05-13 11:42:05

Szierer János szövetségi kapitány a múlt hétvégi, plovdivi evezős világkupán szerepelt magyar hajókat illetően a legnagyobb érdeklődéssel várt egységgel elégedetlen volt, ellentétben Galambos Péter és a fiatalok teljesítményével.

evezés Szierer János Plovdiv

Karate: magyar sikerek a plovdivi Európa-bajnokságon

2008-06-01 04:00:18

Négy arany-, négy ezüst- és egy bronzérmet szereztek a magyar versenyzők a felnőttek mezőnyében a kyokushin karatésok plovdivi Európa-bajnokságán.

Európa-bajnokság karate Plovdiv

Sakk: holland és ukrán végső siker a plovdivi Eb-n

2009-01-09 10:47:20

A férfiak között a holland Sergei Tiviakov, míg a nőknél az ukrán Katyerina Lahno sikerével fejeződött be a plovdivi sakk Európa-bajnokság, Erdős Viktor az 58., míg Hoangh Thanh Thrang a 19. lett.

Plovdiv

Tenisz, Fed-kupa: magyar siker az utolsó csoportmeccsen

2007-04-27 00:00:08

A magyar női teniszválogatott a Fed Kupa Euro-afrikai zóna I. csoportjában, az utolsó mérkőzésén 2-1-re nyert Litvánia ellen Plovdivban.