Női kézi Eb: Nem engedem többet a barkácsolást - Németh A.

2014.12.11. 22:37
Rendkívül kiélezett mérkőzésen a magyar női kézilabda-válogatott 27–26-os vereséget szenvedett Spanyolországtól a hazai rendezésű Európa-bajnokság utolsó győri csoportmérkőzésén. A találkozó után Németh András szövetségi kapitány, Triscsuk Krisztina és Planéta Szimonetta értékelt az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Női kézilabda: nagyszerű hírrel jelentkezett Simon Petra Szantoriniről

Kézilabda
2026.06.12. 12:20

A Győr vereségéről, a Metz sikeréről és a válogatott jövőjéről beszélt Golovin Vlagyimir

Kézilabda
2026.06.09. 14:50

„Sokat köszönhetek a »csakazértis« mentalitásomnak” – Szemerey Zsófi semmit sem kapott ingyen

Kézilabda
2026.05.26. 10:11

Planéta Szimonetta két gólt lőtt pályafutása utolsó meccsén

Kézilabda
2026.05.22. 23:22

„Elviselhetetlenné vált a fájdalom” – női kéziválogatottunk kulcsembere a nehéz pillanatokban már Los Angelesre gondol

Kézilabda
2026.05.05. 11:11

Montenegró, Szlovénia és Izland lesz a magyar női kézilabda-válogatott ellenfele az Eb-n

Kézilabda
2026.04.16. 18:40

Női kézi Eb: Nagyváradon játszik a magyar válogatott

Kézilabda
2026.04.13. 12:25

Véget ért a női kézilabda Eb selejtezősorozata, teljes a mezőny

Kézilabda
2026.04.12. 20:56
Ezek is érdekelhetik