El: Nagy gondot okozhatunk a Fradinak – véli a Shamrock menedzsere

P. V.P. V.
2022.08.17. 19:13
null
Nagy gondot okozhatunk a Ferencvárosnak – véli Stephen Bradley (Fotó: Árvai Károly)
A Ferencváros csütörtökön a Shamrock Rovers ellen lép pályára az Európa-liga-selejtező playoffkörének első mérkőzésén. Az ír csapat menedzsere, Stephen Bradley és Dylan Watts válaszolt az újságírói kérdésekre. 

Stephen Bradley, a Shamrock Rovers menedzsere így vélekedik a párharc első mérkőzése előtt.

„Hatalmas lehetőség kapujában állunk, szeretnénk az idegenbeli mérkőzésen jó eredményt elérni, majd a visszavágón, hazai pályán bebiztosítani a továbbjutást. Az Európa-liga csoportkörébe eljutni fantasztikus eredmény lenne. Az elmúlt években egyre jobbak és jobbak lettünk, az előző körökben elért eredmények pedig növelték az önbizalmunkat. Megfelelő minőségünk van, hogy nagy gondot okozzunk a Ferencvárosnak.

Úgy véli, ez a párharc lesz az eddigi legnehezebb azokból, amelyeket a nemzetközi porondon játszottak ebben az idényben. A Rovers legnagyobb erősségének pedig a csapatjátékot tartja.A Budapestre utazás viszontagságairólelmondta, hozzászoktak már ehhez, s bár nem a legideálisabb helyzet, de megbirkóztak vele.

Sztanyiszlav Csercseszov felvetésére, hogy a brit stílusú focit játszanak, nem kívánt reagálni.

Dylan Watts, a Shamrock Rovers középpályása a következőket mondta:

„Természetesen örülünk annak, hogy az Európa-konferencialiga-szereplésünk már biztosítva van, de ez semmit sem változtat azon, hogyan állunk hozzá a Ferencváros elleni párharchoz. Nagyon erős ellenfélre számítunk, de mindkét meccsen szeretnénk megmutatni, mit tudunk, kihozni magunkból a maximumot.”

EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉS
Csütörtök, 18.30:
Ferencváros–Shamrock Rovers (ír) (Tv:M4 Sport)– élőben az NSO-n!

VISSZAVÁGÓ
Augusztus 25., 21.00:Shamrock Rovers–Ferencváros(Tv:M4 Sport) –élőben az NSO-n!

Legfrissebb hírek

Váratlan szöglet zavarta össze az egerszegi védelmet a kupadöntőn

Labdarúgó NB I
9 órája

Hajnal Tamás: Bántott minket, hogy az előző két döntőt nem tudtuk megnyerni

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:04

Gundel-Takács Bence: Jövő héten megpróbálunk ismét borsot törni a Ferencváros orra alá!

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:34

Gruber Zsombor: Kicsit bosszankodtam, mert én voltam kijelölve a tizenegyesre

Labdarúgó NB I
Tegnap, 8:11

Robbie Keane és Hajnal Tamás is beszélt a kupasiker értékéről; a ZTE-nél úgy számolnak, Campos marad

Labdarúgó NB I
Tegnap, 7:15

Vesztes nem volt – Bodnár Zalán jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.05.09. 23:57

Kubatov Gábor: A Fradiban az ezüstérem nem jelent semmit

Labdarúgó NB I
2026.05.09. 21:49

MK-döntő: Rommens ismét kezd a Fradiban, brazilokkal támad a ZTE

Labdarúgó NB I
2026.05.09. 17:04
Ezek is érdekelhetik