Bayern: Hoeness 662 nap után kiment a stadionba, erre...

Hoenesst nem köszöntötte valami szépen a csapata (Fotó: AFP)
Uli Hoeness, a Bayern München volt klubvezetője börtönbüntetése letöltését követően végre – 662 nap után – kimehetett az Allianz Arénába, hogy lássa a rekordbajnok bajorok Mainz elleni bajnokiját, erre kedvencei hatalmas meglepetésre kikaptak 2–1-re.
A Bayern tizenkét győztes hazai bajnoki után kapott ki ismét – a müncheniek legutóbb 2015. május 9-én, az Augsburgtól szenvedtek vereséget hazai pályán a Bundesligában.
„Nem sikerült a legjobban. Reméltük, hogy győztes meccset lát, amikor ismét kilátogat, de ez most nem jött össze” – kommentálta Hoeness balszerencséjét Karl-Heinz Rummenigge.
Legfrissebb hírek

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32
Ezek is érdekelhetik






