Hamburg: nem akart játszani, visszamehet a Bayernbe

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2015.02.16. 21:45
Nem volt hajlandó a tartalékok között pályára lépni Julian Green, a német labdarúgó-bajnokságban szereplő, Stieber Zoltánt is foglalkoztató Hamburg amerikai válogatott futballistája.

A sajtóértesüléseket Tobias Hauke, a klub szóvivője egyelőre nem erősítette meg, mindössze annyit árult el, hogy szerdán beszélnek majd a támadóval. Ugyanakkor a média szerint Greent hamarosan visszaküldik a Bayern Münchenhez, ahonnan kölcsönvették.

A mindössze 19 éves támadó – aki gólt szerzett a tavalyi brazíliai világbajnokságon – nem volt a hamburgi első keretben szombaton a Bayern otthonában elszenvedett 8–0-s vereség alkalmával.

Legfrissebb hírek

Svéd védő érkezett a Juventushoz, Tonali mégsem igazolt az Arsenalhoz – lezárult a téli transzferpiac az elitligákban

Minden más foci
4 órája

Bundesliga: német középpályást és holland szélsőt igazolt a Lipcse

Német labdarúgás
13 órája

A Dortmund megszenvedett a Heidenheimmel, de győzött

Német labdarúgás
2026.02.01. 19:37

Nem tudott nyerni Hamburgban a Bayern München

Német labdarúgás
2026.01.31. 20:37

Hiába vezetett, az RB Leipzig kikapott otthon a Mainztól

Német labdarúgás
2026.01.31. 17:34

Bundesliga: megint nem nyert a Wolfsburg, nincs messze az osztályozós helytől

Német labdarúgás
2026.01.30. 22:27

Spanyol vezetőedző vette át a BL-ből kiesett Frankfurt irányítását

Német labdarúgás
2026.01.30. 19:30

Nyáron távozik a Bayerntől a BL-győztes középpályás – hivatalos

Német labdarúgás
2026.01.30. 12:34
Ezek is érdekelhetik