Felkészülés: a Bayern hat gólt vágott pekingi ellenfelének

2012.07.24. 15:26
A Bayern München labdarúgócsapata Pekingben felkészülési mérkőzésen 6–0-ra győzött a Beijing Guoan ellen.

A Neuer – J. Boateng, Van Buyten, Dante, Contento – Timoscsuk, Kroos – Robben, Shaqiri, Ribéry – C. Pizarro kezdővel felálló bajor csapat komikus jelenetsor végén egy öngóllal szerzett vezetést a 8. percben, majd az első félidőben Arjen Robben és a Bayernhez a nyáron visszatért Claudio Pizarro is betalált.

A második játékrészben sokáig jól tartotta magát a kínai együttes (Frédéric Kanouté új csapata), de aztán hét perc alatt három gólt is kapott (sorrendben Thomas Müller, a Pizarróhoz hasonlóan nyáron megszerzett Mario Mandzukic és Mario Gomez volt eredményes), így végül kiütéses vereséget szenvedett.

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Beijing Guoan (kínai)–Bayern München (német) 0–6 (Csang Csün-csö 8. – öngól, Robben 13., C. Pizarro 44., Th. Müller 74., Mandzukic 79., Gomez 80.)