Bayern München: Robben a jövő héten elkezdheti az edzéseket

2010.12.12. 16:49
Úgy tűnik, hamarosan véget ér Arjen Robben hosszú kényszerpihenője: a Bild szerint a Bayern München világbajnoki ezüstérmes szélsője a jövő héten elkezdi az edzéseket a bajor csapattal.

„Az volt a cél, hogy januárban ismét játszhassak. Boldog vagyok, hogy már a rehabilitáció végén járok, és remélem, januárban pályára léphetek" – nyilatkozta Robben, aki az egész őszi szezont kénytelen volt kihagyni azt követően, hogy a holland válogatott mieink elleni vb-felkészülési mérkőzésén combsérülést szenvedett.

A szélső ennek ellenére játszott a dél-afrikai világbajnokságon, és végül a döntőig jutott Hollandiával, de az oranje vereséget szenvedett a spanyoloktól a torna utolsó mérkőzésén.

Legfrissebb hírek

Tóth Rajmund: Nagyon csalódott lennék, ha nem jutnánk be a csoportkörbe

Labdarúgó NB I
6 órája

A Bayern München bejelentette Nathaniel Brown szerződtetését

Német labdarúgás
Tegnap, 14:29

Megműtötték a paksi védőt – tavasszal futballozhat

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:51

Fiatal magyar kapus készülhet a Premier League-csapatnál

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 9:44

Gulácsiék a Mönchengladbach ellen kezdik a Bundesliga-idényt

Német labdarúgás
2026.07.02. 14:36

A Premier League kommentátora bízik egy brazil–angol negyeddöntőben, és Argentína címvédését sem zárja ki

Foci vb 2026
2026.06.30. 17:21

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik